FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Deterjan > ABC > ABC Ultra Yoğun Çamaşır Suyu Hijyen Aşkı 4 kg Deterjan Fiyatı ABC Ultra Yoğun Çamaşır Suyu Hijyen Aşkı 4 kg Deterjan

ABC Ultra Yoğun Çamaşır Suyu Hijyen Aşkı 4 kg Deterjan Fiyatı

Yapılan 24924 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.6/5

PUAN
92/100

ABC Ultra Yoğun Çamaşır Suyu Hijyen Aşkı 4 kg Deterjan fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi elde edebileceğiniz sayfamızda ek olarak ürünü kullananlar tarafından belirtilen ABC Ultra Yoğun Çamaşır Suyu Hijyen Aşkı 4 kg Deterjan yorumları da yer almaktadır. ABC Ultra Yoğun Çamaşır Suyu Hijyen Aşkı 4 kg Deterjan satın almayı talep edenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş verilmeden teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı bilgilerini üzerinden ABC Ultra Yoğun Çamaşır Suyu Hijyen Aşkı 4 kg Deterjan nereden alabilirim diye soran tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu belirtebilir diğer alıcılara tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Yüzey Temizleme

Ürün Yapısı

Sıvı

Kullanım Alanı

Yüzey Temizliği

Kullanım Şekli

Elde

Temizlik Bölgesi

Banyo

Parfüm

Parfümlü

Organik Sertifikası

Vegan Sertifikası

ABC Ultra Yoğun Çamaşır Suyu Hijyen Aşkı 4 kg Deterjan Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Yüzey Temizleme
Kullanım Alanı
Yüzey Temizliği
Kullanım Şekli
Elde
Ağırlık/Hacim
4 kg
Temizlik Bölgesi
Banyo
Mutfak
Tuvalet
Zemin
Seri
Dağ Rüzgarı

YAPISAL ÖZELLİKLER

Ürün Yapısı
Sıvı
Parfüm
Parfümlü
Organik Sertifikası
Yok
Vegan Sertifikası
Yok

ABC Ultra Yoğun Çamaşır Suyu Hijyen Aşkı 4 kg Deterjan Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

ABC Ultra Yoğun Çamaşır Suyu Hijyen Aşkı 4 kg Deterjan

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Yüzey Temizleme olarak duyurulmuştur.

Kullanım Alanı özelliği nedir?

Kullanım Alanı özelliği Yüzey Temizliği olarak duyurulmuştur.

Kullanım Şekli özelliği nedir?

Kullanım Şekli özelliği Elde olarak duyurulmuştur.

Ağırlık/Hacim özelliği nedir?

Ağırlık/Hacim özelliği 4 kg olarak duyurulmuştur.

Temizlik Bölgesi özelliği nedir?

Temizlik Bölgesi özelliği Banyo Mutfak Tuvalet Zemin olarak duyurulmuştur.

Seri özelliği nedir?

Seri özelliği Dağ Rüzgarı olarak duyurulmuştur.

Ürün Yapısı özelliği nedir?

Ürün Yapısı özelliği Sıvı olarak duyurulmuştur.

Parfüm özelliği nedir?

Parfüm özelliği Parfümlü olarak duyurulmuştur.

Organik Sertifikası özelliği var mı?

Üründe Organik Sertifikası özelliği Yok

Vegan Sertifikası özelliği var mı?

Üründe Vegan Sertifikası özelliği Yok

Detaylı Açıklama

Nerede Satılır?

Nereden satın alabileceğinize konusunda sorularınızda da size destek vermek için, Deterjan kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile ilgili bilgiler iletiyoruz. En süratli teslimat prosedürleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti süreleri gibi konularda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Tedarik etme işlemi için de ABC sayfası üzerinden sorunsuzca oluşturabilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat tercihlerini görüntüleyebilir, iyi incelenmiş incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Diğer yandan, ABC Ultra Yoğun Çamaşır Suyu Hijyen Aşkı 4 kg Deterjan ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de görüntüleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Teknik Servis

Deterjan teknik servisleri için ürünün web sitesine ulaşmanızı öneririz. Eğer ürünü internet üzerinden aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı ABC Ultra Yoğun Çamaşır Suyu Hijyen Aşkı 4 kg Deterjan için teknik servisten garanti süresi bitmedikçe tamir talebinde bulunabilirsiniz.

ABC Ultra Yoğun Çamaşır Suyu Hijyen Aşkı 4 kg Deterjan Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında standart üstü malzemelerden yaratılmış özellikler yer alıyor. Bunların yanında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Tüketiciler, ABC Ultra Yoğun Çamaşır Suyu Hijyen Aşkı 4 kg Deterjan ile hedefledikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

İnceleme

ABC tarafından üretilen Deterjan kategorisindeki ABC Ultra Yoğun Çamaşır Suyu Hijyen Aşkı 4 kg Deterjan, satın alanların ümitlerini doyurmayı maksat edinen bir üründür.

ABC Ultra Yoğun Çamaşır Suyu Hijyen Aşkı 4 kg Deterjan Fiyatı

ABC Ultra Yoğun Çamaşır Suyu Hijyen Aşkı 4 kg Deterjan fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı avantajlı bir üründür. Ekonomik bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir deneyim sunarak ücretinin hakkını veriyor. Ek olarak, mağazalarımızda düzenli olarak güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.ABC Ultra Yoğun Çamaşır Suyu Hijyen Aşkı 4 kg Deterjan videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.