FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Top > Adidas > Adidas Finale 21 20TH Anniversary UCLClub GK3469 5 Numara Futbol Topu Fiyatı Adidas Finale 21 20TH Anniversary UCLClub GK3469 5 Numara Futbol Topu

Adidas Finale 21 20TH Anniversary UCLClub GK3469 5 Numara Futbol Topu Fiyatı

Yapılan 26214 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.6/5

PUAN
92/100

Adidas Finale 21 20TH Anniversary UCLClub GK3469 5 Numara Futbol Topu fiyatı ve özellikleri konusunda bilgiye ulaşabileceğiniz incelememizde bir de ürünü satın alanlar tarafından gönderilen Adidas Finale 21 20TH Anniversary UCLClub GK3469 5 Numara Futbol Topu yorumları da gösterilmektedir. Adidas Finale 21 20TH Anniversary UCLClub GK3469 5 Numara Futbol Topu satın almayı talep edenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş verilmeden teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı detaylarını yardımı ile Adidas Finale 21 20TH Anniversary UCLClub GK3469 5 Numara Futbol Topu nereden alabilirim diye ilgilenen alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi gönderebilir diğer tüketicilere rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Futbol Topu

Yüzey Tipi

Suni Deri

Beden

5 Numara

Yaş Grubu

12+

Kullanım Tavsiyesi

Outdoor

Dikişli Yüzey

Adidas Finale 21 20TH Anniversary UCLClub GK3469 5 Numara Futbol Topu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Futbol Topu
Kullanım Tavsiyesi
Outdoor
Yaş Grubu
12+

TASARIM VE ÖLÇÜLER

Yüzey Tipi
Suni Deri
Beden
5 Numara
Dikişli Yüzey
Var

Adidas Finale 21 20TH Anniversary UCLClub GK3469 5 Numara Futbol Topu Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Adidas Finale 21 20TH Anniversary UCLClub GK3469 5 Numara Futbol Topu

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Futbol Topu olarak duyurulmuştur.

Kullanım Tavsiyesi özelliği nedir?

Kullanım Tavsiyesi özelliği Outdoor olarak duyurulmuştur.

Yaş Grubu özelliği nedir?

Yaş Grubu özelliği 12+ olarak duyurulmuştur.

Yüzey Tipi özelliği nedir?

Yüzey Tipi özelliği Suni Deri olarak duyurulmuştur.

Beden özelliği nedir?

Beden özelliği 5 Numara olarak duyurulmuştur.

Dikişli Yüzey özelliği var mı?

Üründe Dikişli Yüzey özelliği Var

Detaylı Açıklama

Adidas Finale 21 20TH Anniversary UCLClub GK3469 5 Numara Futbol Topu Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden üretilmiş özellikler bulunuyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Adidas Finale 21 20TH Anniversary UCLClub GK3469 5 Numara Futbol Topu ile hedefledikleri işi basitçe yapabilirler.

Adidas Finale 21 20TH Anniversary UCLClub GK3469 5 Numara Futbol Topu Fiyatı

Adidas Finale 21 20TH Anniversary UCLClub GK3469 5 Numara Futbol Topu fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı iyi durumda bir üründür. Uygun bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin karşılıyor. Ek olarak, mağazalarımızda düzenli olarak güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Satın Al

Satın alma işlemi için de ADIDAS mağazaları üzerinden kolayca gönderebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat tercihlerini görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Diğer yandan, Adidas Finale 21 20TH Anniversary UCLClub GK3469 5 Numara Futbol Topu ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş verebileceğinize yönelik sorularınızda da size yardım iletmek için, Top kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar özelinde bilgiler sağlıyoruz. En çabuk teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti süreleri gibi konularda da ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.

Teknik Servis

Top teknik servisleri için ürünün web sitesine gitmenizi hatırlatırız. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı Adidas Finale 21 20TH Anniversary UCLClub GK3469 5 Numara Futbol Topu için teknik servisten garanti süresi bitmedikçe tamir isteğinde bulunabilirsiniz.

İnceleme

ADIDAS tarafından üretilen Top kategorisindeki Adidas Finale 21 20TH Anniversary UCLClub GK3469 5 Numara Futbol Topu, kullanıcıların umutlarını tatmin etmeyi hedefleyen bir üründür.Adidas Finale 21 20TH Anniversary UCLClub GK3469 5 Numara Futbol Topu videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.