FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Valiz > ADM > ADM Orta Boy Askılı Spor Seyahat El ve Omuz Valizi Valiz Fiyatı ADM Orta Boy Askılı Spor Seyahat El ve Omuz Valizi Valiz

ADM Orta Boy Askılı Spor Seyahat El ve Omuz Valizi Valiz Fiyatı

Yapılan 21832 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.2/5

PUAN
84/100

ADM Orta Boy Askılı Spor Seyahat El ve Omuz Valizi Valiz fiyatı ve özellikleri konusunda bilgiye ulaşabileceğiniz incelememizde ayrıca ürünü tecrübe edenler tarafından belirtilen ADM Orta Boy Askılı Spor Seyahat El ve Omuz Valizi Valiz yorumları da yer almaktadır. ADM Orta Boy Askılı Spor Seyahat El ve Omuz Valizi Valiz satın almayı isteyenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş yapılmadan teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı kurallarını üzerinden ADM Orta Boy Askılı Spor Seyahat El ve Omuz Valizi Valiz nereden alabilirim diye ilgilenen müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu yazabilir diğer tüketicilere fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Malzeme

Kumaş

Kilit Sistemi

Çekme Kolu

Üst Tutma Kolu

Yan Tutma Kolu

ADM Orta Boy Askılı Spor Seyahat El ve Omuz Valizi Valiz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Seyahat/Spor Çantası
Malzeme
Kumaş
Çekme Kolu
Yok
Üst Tutma Kolu
Yok
Yan Tutma Kolu
Yok
Kilit Sistemi
Yok
Renk Seçenekleri
Gri
Kırmızı
Lacivert
Mavi
Mor
Pembe
Turuncu

SEYAHAT/SPOR ÇANTASI ÖLÇÜLERİ

Yükseklik (El Çantası)
32 cm
Genişlik (El Çantası)
50 cm
Derinlik (El Çantası)
18 cm

ADM Orta Boy Askılı Spor Seyahat El ve Omuz Valizi Valiz Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

ADM Orta Boy Askılı Spor Seyahat El ve Omuz Valizi Valiz

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Seyahat/Spor Çantası olarak duyurulmuştur.

Malzeme özelliği nedir?

Malzeme özelliği Kumaş olarak duyurulmuştur.

Çekme Kolu özelliği var mı?

Üründe Çekme Kolu özelliği Yok

Üst Tutma Kolu özelliği var mı?

Üründe Üst Tutma Kolu özelliği Yok

Yan Tutma Kolu özelliği var mı?

Üründe Yan Tutma Kolu özelliği Yok

Kilit Sistemi özelliği var mı?

Üründe Kilit Sistemi özelliği Yok

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Gri Kırmızı Lacivert Mavi Mor Pembe Turuncu olarak duyurulmuştur.

Yükseklik (El Çantası) özelliği nedir?

Yükseklik (El Çantası) özelliği 32 cm olarak duyurulmuştur.

Genişlik (El Çantası) özelliği nedir?

Genişlik (El Çantası) özelliği 50 cm olarak duyurulmuştur.

Derinlik (El Çantası) özelliği nedir?

Derinlik (El Çantası) özelliği 18 cm olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

ADM Orta Boy Askılı Spor Seyahat El ve Omuz Valizi Valiz Fiyatı

ADM Orta Boy Askılı Spor Seyahat El ve Omuz Valizi Valiz fiyatı incelendiğinde ise fiyat-performans oranı iyi durumda bir üründür. Bütçe dostu bir fiyatla edinebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir kullanım sunarak ücretinin hakkını veriyor. Ek olarak, mağazalarımızda ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş edebileceğinize konusunda sorularınızda da size yardımcı olmak için, Valiz kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile alakalı bilgiler iletiyoruz. En kısa sürede teslimat prosedürleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da geniş çaplı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de ADM web sitesi üzerinden basitçe verebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat seçeneklerini görüntüleyebilir, iyi incelenmiş incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Ek olarak, ADM Orta Boy Askılı Spor Seyahat El ve Omuz Valizi Valiz ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de görüntüleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

İnceleme

ADM tarafından üretilen Valiz kategorisindeki ADM Orta Boy Askılı Spor Seyahat El ve Omuz Valizi Valiz, tüketicilerin ümitlerini karşılamayı amaçlayan bir üründür.

ADM Orta Boy Askılı Spor Seyahat El ve Omuz Valizi Valiz Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında standart üstü malzemelerden yaratılmış özellikler bulunuyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de üst seviyede gelişmiş durumda. Satın alanlar, ADM Orta Boy Askılı Spor Seyahat El ve Omuz Valizi Valiz ile istedikleri işi sıkıntı çekmeden yapabilirler.

Teknik Servis

Valiz teknik servisleri için ürünün web sitesine uğramanızı öneririz. Eğer ürünü internet üzerinden edindiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm ürünler için geçerli değildir. Arızalı ADM Orta Boy Askılı Spor Seyahat El ve Omuz Valizi Valiz için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir talebinde bulunabilirsiniz.ADM Orta Boy Askılı Spor Seyahat El ve Omuz Valizi Valiz videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.