FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Kedi Maması > Advance > Advance Kısırlaştırılmış Hairball Hindili 10 kg Kedi Maması Fiyatı Advance Kısırlaştırılmış Hairball Hindili 10 kg Kedi Maması

Advance Kısırlaştırılmış Hairball Hindili 10 kg Kedi Maması Fiyatı

Yapılan 21407 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.8/5

PUAN
96/100

Advance Kısırlaştırılmış Hairball Hindili 10 kg Kedi Maması fiyatı ve özellikleri konusunda bilgi alabileceğiniz incelememizde aynı zamanda ürünü satın alanlar tarafından belirtilen Advance Kısırlaştırılmış Hairball Hindili 10 kg Kedi Maması yorumları da yer almaktadır. Advance Kısırlaştırılmış Hairball Hindili 10 kg Kedi Maması satın almayı isteyenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş yapılmadan teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı detaylarını yardımı ile Advance Kısırlaştırılmış Hairball Hindili 10 kg Kedi Maması nereden alabilirim diye soran tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu yazabilir diğer tüketicilere deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kedi Yaşı

Yetişkin

Mama Türü

Kuru

Mama Ağırlığı

10000 gr

Ambalaj Türü

Standart

Advance Kısırlaştırılmış Hairball Hindili 10 kg Kedi Maması Özellikleri

GENEL BİLGİLER

Kedi Yaşı
Yetişkin
Mama Türü
Kuru
Ambalaj Türü
Standart
Menşei
İthal

İÇERİK

Mama Tadı
Hindi
Mama Ağırlığı
10000 gr

Advance Kısırlaştırılmış Hairball Hindili 10 kg Kedi Maması Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Advance Kısırlaştırılmış Hairball Hindili 10 kg Kedi Maması

Kedi Yaşı özelliği nedir?

Kedi Yaşı özelliği Yetişkin olarak duyurulmuştur.

Mama Türü özelliği nedir?

Mama Türü özelliği Kuru olarak duyurulmuştur.

Ambalaj Türü özelliği nedir?

Ambalaj Türü özelliği Standart olarak duyurulmuştur.

Menşei özelliği nedir?

Menşei özelliği İthal olarak duyurulmuştur.

Mama Tadı özelliği nedir?

Mama Tadı özelliği Hindi olarak duyurulmuştur.

Mama Ağırlığı özelliği nedir?

Mama Ağırlığı özelliği 10000 gr olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Advance Kısırlaştırılmış Hairball Hindili 10 kg Kedi Maması Fiyatı

Advance Kısırlaştırılmış Hairball Hindili 10 kg Kedi Maması fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı avantajlı bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir deneyim sunarak ücretinin haklı olduğunu kanıtlıyor. Ayrıca, sayfamızda sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Satın Al

Alışveriş yapma işlemi için de ADVANCE sayfası üzerinden sorunsuzca oluşturabilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, ayrıntılı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak, Advance Kısırlaştırılmış Hairball Hindili 10 kg Kedi Maması ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş edebileceğinize yönelik sorularınızda da size yardımcı olmak için, Kedi Maması kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile ilgili bilgiler sağlıyoruz. En hızlı teslimat prosedürleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

Advance Kısırlaştırılmış Hairball Hindili 10 kg Kedi Maması Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden yaratılmış özellikler içeriyor. Bunların dışında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Advance Kısırlaştırılmış Hairball Hindili 10 kg Kedi Maması ile diledikleri işi sıkıntı çekmeden yapabilirler.

İnceleme

ADVANCE tarafından üretilen Kedi Maması kategorisindeki Advance Kısırlaştırılmış Hairball Hindili 10 kg Kedi Maması, ilgilenenlerin umutlarını doyurmayı maksat edinen bir üründür.

Teknik Servis

Kedi Maması teknik servisleri için ürünün web sitesine uğramanızı öneririz. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı Advance Kısırlaştırılmış Hairball Hindili 10 kg Kedi Maması için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir talebinde bulunabilirsiniz.Advance Kısırlaştırılmış Hairball Hindili 10 kg Kedi Maması videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.