FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Kedi Kumu > Alice > Alice Kalın Beyaz Taneli Topaklaşan 10 kg Kedi Kumu Fiyatı Alice Kalın Beyaz Taneli Topaklaşan 10 kg Kedi Kumu

Alice Kalın Beyaz Taneli Topaklaşan 10 kg Kedi Kumu Fiyatı

Yapılan 27611 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.2/5

PUAN
84/100

Alice Kalın Beyaz Taneli Topaklaşan 10 kg Kedi Kumu fiyatı ve özellikleri konusunda bilgi alabileceğiniz incelememizde aynı zamanda ürünü tecrübe edenler tarafından belirtilen Alice Kalın Beyaz Taneli Topaklaşan 10 kg Kedi Kumu yorumları da bulunmaktadır. Alice Kalın Beyaz Taneli Topaklaşan 10 kg Kedi Kumu satın almayı isteyenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı kurallarını aracılığı ile Alice Kalın Beyaz Taneli Topaklaşan 10 kg Kedi Kumu nereden alabilirim diye ilgilenen ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi yazabilir diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kumun Cinsi

Bentonit

Koku

Pudra

Ağırlık

10 kg

Topaklanma

Tane Yapısı

İnce Taneli

Renk

Beyaz

Alice Kalın Beyaz Taneli Topaklaşan 10 kg Kedi Kumu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Kumun Cinsi
Bentonit
Koku
Pudra
Renk
Beyaz
Diğer Özellikler
Patiye Yapışmaz

YAPISAL ÖZELLİKLER

Tane Yapısı
İnce Taneli
Topaklanma
Var
Ağırlık
10 kg

Alice Kalın Beyaz Taneli Topaklaşan 10 kg Kedi Kumu Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Alice Kalın Beyaz Taneli Topaklaşan 10 kg Kedi Kumu

Kumun Cinsi özelliği nedir?

Kumun Cinsi özelliği Bentonit olarak duyurulmuştur.

Koku özelliği nedir?

Koku özelliği Pudra olarak duyurulmuştur.

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Beyaz olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Patiye Yapışmaz olarak duyurulmuştur.

Tane Yapısı özelliği nedir?

Tane Yapısı özelliği İnce Taneli olarak duyurulmuştur.

Topaklanma özelliği var mı?

Üründe Topaklanma özelliği Var

Ağırlık özelliği nedir?

Ağırlık özelliği 10 kg olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Alice Kalın Beyaz Taneli Topaklaşan 10 kg Kedi Kumu Fiyatı

Alice Kalın Beyaz Taneli Topaklaşan 10 kg Kedi Kumu fiyatı hususunda ise fiyat-performans oranı yüksek bir üründür. Ekonomik bir fiyatla satın alabileceğiniz bu ürün, kaliteli bir kullanım sunarak ücretinin hakkını veriyor. Bunun yanında, mağazalarımızda sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş edebileceğinize konusunda sorularınızda da size destek olmak için, Kedi Kumu kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile ilgili bilgiler veriyoruz. En çabuk teslimat prosedürleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

Teknik Servis

Kedi Kumu teknik servisleri için ürünün web sitesine gitmenizi tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm ürünler için geçerli değildir. Arızalı Alice Kalın Beyaz Taneli Topaklaşan 10 kg Kedi Kumu için teknik servisten garanti süresi bitmedikçe tamir talebinde bulunabilirsiniz.

Alice Kalın Beyaz Taneli Topaklaşan 10 kg Kedi Kumu Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında standart üstü malzemelerden yaratılmış özellikler içeriyor. Bunların dışında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de oldukça gelişmiş durumda. Satın alanlar, Alice Kalın Beyaz Taneli Topaklaşan 10 kg Kedi Kumu ile istedikleri işi sıkıntı çekmeden yapabilirler.

Satın Al

Tedarik etme işlemi için de ALICE mağazaları üzerinden basitçe gönderebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat tercihlerini görüntüleyebilir, detaylı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, Alice Kalın Beyaz Taneli Topaklaşan 10 kg Kedi Kumu ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de listeleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

İnceleme

ALICE tarafından üretilen Kedi Kumu kategorisindeki Alice Kalın Beyaz Taneli Topaklaşan 10 kg Kedi Kumu, ilgilenenlerin ümitlerini gidermeyi maksat edinen bir üründür.Alice Kalın Beyaz Taneli Topaklaşan 10 kg Kedi Kumu videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.