FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Vantilatör > Alsanfan > Alsanfan Profan Atom Vantilatör Fiyatı Alsanfan Profan Atom Vantilatör

Alsanfan Profan Atom Vantilatör Fiyatı

Yapılan 26084 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.6/5

PUAN
92/100

Alsanfan Profan Atom Vantilatör fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgiye ulaşabileceğiniz incelememizde aynı zamanda ürünü deneyimleyenler tarafından belirtilen Alsanfan Profan Atom Vantilatör yorumları da gösterilmektedir. Alsanfan Profan Atom Vantilatör satın almayı isteyenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı şartlarını vasıtasıyla Alsanfan Profan Atom Vantilatör nereden alabilirim diye soran alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi belirtebilir diğer tüketicilere rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kontrol Yöntemi

Uzaktan Kumanda

Motor Gücü

22 W

Hız Kademe Sayısı

6

Alsanfan Profan Atom Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Cihaz Tipi
Tavan Tipi
Kontrol Yöntemi
Uzaktan Kumanda
Diğer Özellikler
Sessiz Çalışma
LED Aydınlatma
Zaman Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

Motor Gücü
22 W
Hız Kademe Sayısı
6
Zaman Ayarı
Var

TASARIM

Pervane Çapı
37.7 inç
Renk Seçenekleri
Beyaz
Kahverengi

Alsanfan Profan Atom Vantilatör Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Alsanfan Profan Atom Vantilatör

Cihaz Tipi özelliği nedir?

Cihaz Tipi özelliği Tavan Tipi olarak duyurulmuştur.

Kontrol Yöntemi özelliği nedir?

Kontrol Yöntemi özelliği Uzaktan Kumanda olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Sessiz Çalışma LED Aydınlatma Zaman Ayarı olarak duyurulmuştur.

Motor Gücü özelliği nedir?

Motor Gücü özelliği 22 W olarak duyurulmuştur.

Hız Kademe Sayısı özelliği nedir?

Hız Kademe Sayısı özelliği 6 olarak duyurulmuştur.

Zaman Ayarı özelliği var mı?

Üründe Zaman Ayarı özelliği Var

Pervane Çapı özelliği nedir?

Pervane Çapı özelliği 37.7 inç olarak duyurulmuştur.

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Beyaz Kahverengi olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Alsanfan Profan Atom Vantilatör Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden imal edilmiş özellikler bulunuyor. Bunların yanında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de üst seviyede gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Alsanfan Profan Atom Vantilatör ile arzu ettikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

Satın Al

Satın alma işlemi için de ALSANFAN satıcıları üzerinden basitçe gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat olanaklarını görüntüleyebilir, iyi incelenmiş incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına elde edebilirsiniz. Ek olarak, Alsanfan Profan Atom Vantilatör ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Nerede Satılır?

Nereden satın alabileceğinize yönelik sorularınızda da size yardım iletmek için, Vantilatör kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile alakalı bilgiler açıklıyoruz. En çabuk teslimat prosedürleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti süreleri gibi konularda da geniş çaplı bilgiye erişebilirsiniz.

Alsanfan Profan Atom Vantilatör Fiyatı

Alsanfan Profan Atom Vantilatör fiyatı hususunda ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Ekonomik bir fiyatla edinebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin hakkını veriyor. Bunun yanında, web sitemizde sürekli güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

İnceleme

ALSANFAN tarafından üretilen Vantilatör kategorisindeki Alsanfan Profan Atom Vantilatör, ilgilenenlerin umutlarını karşılamayı amaçlayan bir üründür.

Teknik Servis

Vantilatör teknik servisleri için ürünün web sitesine uğramanızı rica ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı Alsanfan Profan Atom Vantilatör için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir arzusunda bulunabilirsiniz.Alsanfan Profan Atom Vantilatör videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.