FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Davlumbaz > Alveus > Alveus Mod Bindesit (siyah) Davlumbaz Fiyatı Alveus Mod Bindesit (siyah) Davlumbaz

Alveus Mod Bindesit (siyah) Davlumbaz Fiyatı

Yapılan 23810 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.7/5

PUAN
94/100

Alveus Mod Bindesit (siyah) Davlumbaz fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi elde edebileceğiniz makalemizde ek olarak ürünü tecrübe edenler tarafından değerlendirilen Alveus Mod Bindesit (siyah) Davlumbaz yorumları da gösterilmektedir. Alveus Mod Bindesit (siyah) Davlumbaz satın almayı isteyenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş verilmeden teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı detaylarını üzerinden Alveus Mod Bindesit (siyah) Davlumbaz nereden alabilirim diye soran tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi yazabilir diğer alıcılara fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Cihaz Türü

Davlumbaz

Davlumbaz Şekli

Eğimli

Davlumbaz Tipi

Duvar Tipi

Maksimum Emiş

400 m3/sa

Alveus Mod Bindesit (siyah) Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Cihaz Türü
Davlumbaz
Davlumbaz Tipi
Duvar Tipi
Kontrol Tipi
Dokunmatik
Özellikler
Aluminyum Kaset Filtre
Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre
Led Aydınlatma

PERFORMANS

Maksimum Emiş
400 m3/sa
Kademe Sayısı
3 kademe

TASARIM

Sınıf
60 cm
Davlumbaz Şekli
Eğimli
Renk
Siyah

Alveus Mod Bindesit (siyah) Davlumbaz Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Alveus Mod Bindesit (siyah) Davlumbaz

Cihaz Türü özelliği nedir?

Cihaz Türü özelliği Davlumbaz olarak duyurulmuştur.

Davlumbaz Tipi özelliği var mı?

Üründe Davlumbaz Tipi özelliği Duvar Tipi

Kontrol Tipi özelliği nedir?

Kontrol Tipi özelliği Dokunmatik olarak duyurulmuştur.

Özellikler özelliği nedir?

Özellikler özelliği Aluminyum Kaset Filtre Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Led Aydınlatma olarak duyurulmuştur.

Maksimum Emiş özelliği nedir?

Maksimum Emiş özelliği 400 m3/sa olarak duyurulmuştur.

Kademe Sayısı özelliği nedir?

Kademe Sayısı özelliği 3 kademe olarak duyurulmuştur.

Sınıf özelliği nedir?

Sınıf özelliği 60 cm olarak duyurulmuştur.

Davlumbaz Şekli özelliği nedir?

Davlumbaz Şekli özelliği Eğimli olarak duyurulmuştur.

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Siyah olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

İnceleme

ALVEUS tarafından üretilen Davlumbaz kategorisindeki Alveus Mod Bindesit (siyah) Davlumbaz, kullanıcıların beklentilerini doyurmayı maksat edinen bir üründür.

Satın Al

Alışveriş yapma işlemi için de ALVEUS satıcıları üzerinden sorunsuzca gönderebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, detaylı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına elde edebilirsiniz. Ayrıca, Alveus Mod Bindesit (siyah) Davlumbaz ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de görüntüleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize ilişkin sorularınızda da size destek vermek için, Davlumbaz kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar özelinde bilgiler açıklıyoruz. En çabuk teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Alveus Mod Bindesit (siyah) Davlumbaz Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek kaliteli malzemelerden imal edilmiş özellikler sunuyor. Bunların yanında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de üst seviyede gelişmiş durumda. Kullananlar, Alveus Mod Bindesit (siyah) Davlumbaz ile arzu ettikleri işi sıkıntı çekmeden yapabilirler.

Alveus Mod Bindesit (siyah) Davlumbaz Fiyatı

Alveus Mod Bindesit (siyah) Davlumbaz fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı avantajlı bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin haklı olduğunu kanıtlıyor. Ek olarak, sanal mağazamızda sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Teknik Servis

Davlumbaz teknik servisleri için ürünün web sitesine gitmenizi öneririz. Eğer ürünü internet üzerinden edindiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı Alveus Mod Bindesit (siyah) Davlumbaz için teknik servisten garanti süresi boyunca tamir isteğinde bulunabilirsiniz.Alveus Mod Bindesit (siyah) Davlumbaz videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.