FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Elektrikli Izgara > Ariete > Ariete Argentina HG731 Elektrikli Izgara Fiyatı Ariete Argentina HG731 Elektrikli Izgara

Ariete Argentina HG731 Elektrikli Izgara Fiyatı

Yapılan 28189 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.2/5

PUAN
84/100

Ariete Argentina HG731 Elektrikli Izgara fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi alabileceğiniz makalemizde ayrıca ürünü tecrübe edenler tarafından değerlendirilen Ariete Argentina HG731 Elektrikli Izgara yorumları da bulunmaktadır. Ariete Argentina HG731 Elektrikli Izgara satın almayı arzu edenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş gerçekleştirilmeden teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı detaylarını vasıtasıyla Ariete Argentina HG731 Elektrikli Izgara nereden alabilirim diye merak eden tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi gönderebilir diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Güç

1600 W

Döküm Plaka

Çıkartılabilir Plaka

Güç İkaz Işığı

Ariete Argentina HG731 Elektrikli Izgara Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Elektrikli Izgara
Güç
1600 W
Güç İkaz Işığı
Var
Fonksiyonlar
Barbekü
Izgara
Diğer Özellikler
Değişken Kızartma Kontrolü
Kaymaz Ayaklar
Kokusuz Pişirme
Masa Üstü Izgara
Pişirme Teli
Su Tepsisi

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

Çıkartılabilir Plaka
Yok
Döküm Plaka
Yok
180° Izgara Olabilme
Var
Ayarlanabilir Termostat
Var

Ariete Argentina HG731 Elektrikli Izgara Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Ariete Argentina HG731 Elektrikli Izgara

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Elektrikli Izgara olarak duyurulmuştur.

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 1600 W olarak duyurulmuştur.

Güç İkaz Işığı özelliği var mı?

Üründe Güç İkaz Işığı özelliği Var

Fonksiyonlar özelliği nedir?

Fonksiyonlar özelliği Barbekü Izgara olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Değişken Kızartma Kontrolü Kaymaz Ayaklar Kokusuz Pişirme Masa Üstü Izgara Pişirme Teli Su Tepsisi olarak duyurulmuştur.

Çıkartılabilir Plaka özelliği var mı?

Üründe Çıkartılabilir Plaka özelliği Yok

Döküm Plaka özelliği var mı?

Üründe Döküm Plaka özelliği Yok

180° Izgara Olabilme özelliği var mı?

Üründe 180° Izgara Olabilme özelliği Var

Ayarlanabilir Termostat özelliği var mı?

Üründe Ayarlanabilir Termostat özelliği Var

Detaylı Açıklama

Ariete Argentina HG731 Elektrikli Izgara Fiyatı

Ariete Argentina HG731 Elektrikli Izgara fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı iyi durumda bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla edinebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir deneyim sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Ayrıca, sanal mağazamızda ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Ariete Argentina HG731 Elektrikli Izgara Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek kaliteli malzemelerden imal edilmiş özellikler içeriyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de üst seviyede gelişmiş durumda. Kullananlar, Ariete Argentina HG731 Elektrikli Izgara ile istedikleri işi basitçe yapabilirler.

Satın Al

Tedarik etme işlemi için de ARIETE mağazaları üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Ek olarak, Ariete Argentina HG731 Elektrikli Izgara ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Teknik Servis

Elektrikli Izgara teknik servisleri için ürünün web sitesine erişmenizi rica ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı Ariete Argentina HG731 Elektrikli Izgara için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir arzusunda bulunabilirsiniz.

İnceleme

ARIETE tarafından üretilen Elektrikli Izgara kategorisindeki Ariete Argentina HG731 Elektrikli Izgara, kullanıcıların umutlarını karşılamayı gaye edinen bir üründür.

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize dair sorularınızda da size destek olmak için, Elektrikli Izgara kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile ilgili bilgiler açıklıyoruz. En hızlı teslimat prosedürleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti kapsamı gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.Ariete Argentina HG731 Elektrikli Izgara videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.