FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Çok Amaçlı Pişirici > Arzum > Arzum Aşçıbaşı AR251 çok Amaçlı Pişirici Fiyatı Arzum Aşçıbaşı AR251 çok Amaçlı Pişirici

Arzum Aşçıbaşı AR251 çok Amaçlı Pişirici Fiyatı

Yapılan 24481 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.4/5

PUAN
88/100

Arzum Aşçıbaşı AR251 çok Amaçlı Pişirici fiyatı ve özellikleri konusunda bilgiye ulaşabileceğiniz sitemizde ek olarak ürünü satın alanlar tarafından gönderilen Arzum Aşçıbaşı AR251 çok Amaçlı Pişirici yorumları da yer almaktadır. Arzum Aşçıbaşı AR251 çok Amaçlı Pişirici satın almayı düşünenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş verilmeden teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı bilgilerini aracılığı ile Arzum Aşçıbaşı AR251 çok Amaçlı Pişirici nereden alabilirim diye merak eden ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi belirtebilir diğer tüketicilere rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Güç

1650 W

Ürün Tipi

Çok Amaçlı Pişirici

Hazne Kapasitesi

3 lt

Isı Ayarı

Hazne Sayısı

1

Uyarı Işığı

Çıkarılabilir Hazne

Sıcak Tutma

Arzum Aşçıbaşı AR251 çok Amaçlı Pişirici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Çok Amaçlı Pişirici
Güç
1650 W
Hazne Kapasitesi
3 lt
Hazne Sayısı
1
Sıcak Tutma
Var
Çıkarılabilir Hazne
Var
Isı Ayarı
Var
Uyarı Işığı
Var

FONKSİYON VE DİĞER ÖZELLİKLER

Fonksiyonlar
Buharda Pişirme
Izgara Yapma
Kızartma Yapma
Yavaş Pişirme
Diğer Özellikler
Isıya Dayanıklı Cam Kapak
Tutacaklı Kızartma Sepeti
Yapışmaz Kaplama

TASARIM

Renk
Siyah

Arzum Aşçıbaşı AR251 çok Amaçlı Pişirici Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Arzum Aşçıbaşı AR251 çok Amaçlı Pişirici

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Çok Amaçlı Pişirici olarak duyurulmuştur.

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 1650 W olarak duyurulmuştur.

Hazne Kapasitesi özelliği nedir?

Hazne Kapasitesi özelliği 3 lt olarak duyurulmuştur.

Hazne Sayısı özelliği nedir?

Hazne Sayısı özelliği 1 olarak duyurulmuştur.

Sıcak Tutma özelliği var mı?

Üründe Sıcak Tutma özelliği Var

Çıkarılabilir Hazne özelliği var mı?

Üründe Çıkarılabilir Hazne özelliği Var

Isı Ayarı özelliği var mı?

Üründe Isı Ayarı özelliği Var

Uyarı Işığı özelliği var mı?

Üründe Uyarı Işığı özelliği Var

Fonksiyonlar özelliği nedir?

Fonksiyonlar özelliği Buharda Pişirme Izgara Yapma Kızartma Yapma Yavaş Pişirme olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Isıya Dayanıklı Cam Kapak Tutacaklı Kızartma Sepeti Yapışmaz Kaplama olarak duyurulmuştur.

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Siyah olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Teknik Servis

Çok Amaçlı Pişirici teknik servisleri için ürünün web sitesine erişmenizi öneririz. Eğer ürünü internet üzerinden edindiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm siparişler için geçerli değildir. Arızalı Arzum Aşçıbaşı AR251 çok Amaçlı Pişirici için teknik servisten garanti süresi boyunca tamir talebinde bulunabilirsiniz.

İnceleme

ARZUM tarafından üretilen Çok Amaçlı Pişirici kategorisindeki Arzum Aşçıbaşı AR251 çok Amaçlı Pişirici, ilgilenenlerin ümitlerini tatmin etmeyi hedefleyen bir üründür.

Arzum Aşçıbaşı AR251 çok Amaçlı Pişirici Fiyatı

Arzum Aşçıbaşı AR251 çok Amaçlı Pişirici fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Ekonomik bir fiyatla edinebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir kullanım sunarak ücretinin hakkını veriyor. Ayrıca, mağazalarımızda düzenli olarak güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Arzum Aşçıbaşı AR251 çok Amaçlı Pişirici Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden yaratılmış özellikler yer alıyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Tüketiciler, Arzum Aşçıbaşı AR251 çok Amaçlı Pişirici ile istedikleri işi sıkıntı çekmeden yapabilirler.

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de ARZUM satıcıları üzerinden hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat seçeneklerini görüntüleyebilir, detaylı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Bunun yanında, Arzum Aşçıbaşı AR251 çok Amaçlı Pişirici ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş edebileceğinize konusunda sorularınızda da size destek olmak için, Çok Amaçlı Pişirici kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler açıklıyoruz. En hızlı teslimat olanakları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti kapsamı gibi konularda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.Arzum Aşçıbaşı AR251 çok Amaçlı Pişirici videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.