FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Dekupaj Testere > Attlas > Attlas ATD 650 Dekupaj Testere Fiyatı Attlas ATD 650 Dekupaj Testere

Attlas ATD 650 Dekupaj Testere Fiyatı

Yapılan 22029 kullanıcı değerlendirmesine göre

4/5

PUAN
80/100

Attlas ATD 650 Dekupaj Testere fiyatı ve özellikleri hususunda bilgiye ulaşabileceğiniz sayfamızda ek olarak ürünü deneyimleyenler tarafından belirtilen Attlas ATD 650 Dekupaj Testere yorumları da bulunmaktadır. Attlas ATD 650 Dekupaj Testere satın almayı arzu edenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş yapılmadan teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı bilgilerini vasıtasıyla Attlas ATD 650 Dekupaj Testere nereden alabilirim diye araştırma yapan tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu belirtebilir diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Güç

650 W

Kullanım Tipi

Kablolu

Güç Kaynağı

Elektrik

Ahşap Kesim Kapasitesi

80 mm

Metal Kesim Kapasitesi

6 mm

Boşta Devir Sayısı (En Çok)

3000 dev/dk

Attlas ATD 650 Dekupaj Testere Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Dekupaj Testere
Güç Kaynağı
Elektrik
Kullanım Tipi
Kablolu

TEKNİK ÖZELLİKLER

Güç
650 W
Boşta Devir Sayısı (En Çok)
3000 dev/dk
Ahşap Kesim Kapasitesi
80 mm
Metal Kesim Kapasitesi
6 mm
Bıçak Boyu
19 mm

TASARIM VE AKSESUAR

Renk
Kırmızı

Attlas ATD 650 Dekupaj Testere Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Attlas ATD 650 Dekupaj Testere

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Dekupaj Testere olarak duyurulmuştur.

Güç Kaynağı özelliği nedir?

Güç Kaynağı özelliği Elektrik olarak duyurulmuştur.

Kullanım Tipi özelliği nedir?

Kullanım Tipi özelliği Kablolu olarak duyurulmuştur.

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 650 W olarak duyurulmuştur.

Boşta Devir Sayısı (En Çok) özelliği nedir?

Boşta Devir Sayısı (En Çok) özelliği 3000 dev/dk olarak duyurulmuştur.

Ahşap Kesim Kapasitesi özelliği nedir?

Ahşap Kesim Kapasitesi özelliği 80 mm olarak duyurulmuştur.

Metal Kesim Kapasitesi özelliği nedir?

Metal Kesim Kapasitesi özelliği 6 mm olarak duyurulmuştur.

Bıçak Boyu özelliği nedir?

Bıçak Boyu özelliği 19 mm olarak duyurulmuştur.

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Kırmızı olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Satın Al

Alışveriş yapma işlemi için de ATTLAS mağazaları üzerinden sorunsuzca verebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat olanaklarını görüntüleyebilir, iyi incelenmiş incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak, Attlas ATD 650 Dekupaj Testere ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Nerede Satılır?

Nereden satın alabileceğinize dair sorularınızda da size destek olmak için, Dekupaj Testere kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile alakalı bilgiler veriyoruz. En süratli teslimat olanakları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.

Attlas ATD 650 Dekupaj Testere Fiyatı

Attlas ATD 650 Dekupaj Testere fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı yüksek bir üründür. Uygun bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir kullanım sunarak ücretinin haklı olduğunu kanıtlıyor. Bunun yanında, web sitemizde sürekli güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

İnceleme

ATTLAS tarafından üretilen Dekupaj Testere kategorisindeki Attlas ATD 650 Dekupaj Testere, kullanıcıların umutlarını gidermeyi amaçlayan bir üründür.

Attlas ATD 650 Dekupaj Testere Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden üretilmiş özellikler bulunuyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de oldukça gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Attlas ATD 650 Dekupaj Testere ile istedikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

Teknik Servis

Dekupaj Testere teknik servisleri için ürünün web sitesine erişmenizi rica ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden edindiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm siparişler için geçerli değildir. Arızalı Attlas ATD 650 Dekupaj Testere için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir talebinde bulunabilirsiniz.Attlas ATD 650 Dekupaj Testere videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.