FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Dekupaj Testere > Attlas > Attlas ATD 700 Dekupaj Testere Fiyatı Attlas ATD 700 Dekupaj Testere

Attlas ATD 700 Dekupaj Testere Fiyatı

Yapılan 25633 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.9/5

PUAN
98/100

Attlas ATD 700 Dekupaj Testere fiyatı ve özellikleri konusunda bilgi alabileceğiniz incelememizde aynı zamanda ürünü deneyimleyenler tarafından yazılan Attlas ATD 700 Dekupaj Testere yorumları da gösterilmektedir. Attlas ATD 700 Dekupaj Testere satın almayı arzu edenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş verilmeden teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı detaylarını yardımı ile Attlas ATD 700 Dekupaj Testere nereden alabilirim diye merak eden tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi yazabilir diğer alıcılara fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Güç

570 W

Kullanım Tipi

Kablolu

Güç Kaynağı

Elektrik

Ahşap Kesim Kapasitesi

65 mm

Boşta Devir Sayısı (En Çok)

3000 dev/dk

Attlas ATD 700 Dekupaj Testere Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Dekupaj Testere
Güç Kaynağı
Elektrik
Kullanım Tipi
Kablolu
Diğer Özellikler
Devir Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

Güç
570 W
Boşta Devir Sayısı (En Çok)
3000 dev/dk
Ahşap Kesim Kapasitesi
65 mm

TASARIM VE AKSESUAR

Ağırlık
2.05 kg
Renk
Kırmızı

Attlas ATD 700 Dekupaj Testere Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Attlas ATD 700 Dekupaj Testere

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Dekupaj Testere olarak duyurulmuştur.

Güç Kaynağı özelliği nedir?

Güç Kaynağı özelliği Elektrik olarak duyurulmuştur.

Kullanım Tipi özelliği nedir?

Kullanım Tipi özelliği Kablolu olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Devir Ayarı olarak duyurulmuştur.

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 570 W olarak duyurulmuştur.

Boşta Devir Sayısı (En Çok) özelliği nedir?

Boşta Devir Sayısı (En Çok) özelliği 3000 dev/dk olarak duyurulmuştur.

Ahşap Kesim Kapasitesi özelliği nedir?

Ahşap Kesim Kapasitesi özelliği 65 mm olarak duyurulmuştur.

Ağırlık özelliği nedir?

Ağırlık özelliği 2.05 kg olarak duyurulmuştur.

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Kırmızı olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

İnceleme

ATTLAS tarafından üretilen Dekupaj Testere kategorisindeki Attlas ATD 700 Dekupaj Testere, tüketicilerin umutlarını karşılamayı hedefleyen bir üründür.

Attlas ATD 700 Dekupaj Testere Fiyatı

Attlas ATD 700 Dekupaj Testere fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Ekonomik bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Diğer yandan, sayfamızda sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden satın alabileceğinize konusunda sorularınızda da size destek vermek için, Dekupaj Testere kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar özelinde bilgiler veriyoruz. En çabuk teslimat prosedürleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti süreleri gibi konularda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Alışveriş yapma işlemi için de ATTLAS mağazaları üzerinden sorunsuzca gönderebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat tercihlerini görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına elde edebilirsiniz. Ayrıca, Attlas ATD 700 Dekupaj Testere ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de görüntüleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Teknik Servis

Dekupaj Testere teknik servisleri için ürünün web sitesine uğramanızı öneririz. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız vardır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı Attlas ATD 700 Dekupaj Testere için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir talebinde bulunabilirsiniz.

Attlas ATD 700 Dekupaj Testere Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden imal edilmiş özellikler bulunuyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de oldukça gelişmiş durumda. Tüketiciler, Attlas ATD 700 Dekupaj Testere ile istedikleri işi sıkıntı çekmeden yapabilirler.Attlas ATD 700 Dekupaj Testere videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.