FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Elektrikli Zımpara > Attlas > Attlas ATZ 180T Titreşimli Zımpara Fiyatı Attlas ATZ 180T Titreşimli Zımpara

Attlas ATZ 180T Titreşimli Zımpara Fiyatı

Yapılan 23953 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.7/5

PUAN
94/100

Attlas ATZ 180T Titreşimli Zımpara fiyatı ve özellikleri hususunda bilgiye ulaşabileceğiniz incelememizde ayrıca ürünü satın alanlar tarafından belirtilen Attlas ATZ 180T Titreşimli Zımpara yorumları da yer almaktadır. Attlas ATZ 180T Titreşimli Zımpara satın almayı düşünenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş yapılmadan teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı kurallarını aracılığı ile Attlas ATZ 180T Titreşimli Zımpara nereden alabilirim diye merak eden alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi yazabilir diğer kullanıcılara deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi

Kablolu

Toz Depolama

Deposuz

Güç

180 W

Taban Ölçüsü

90x187 mm

Devir Sayısı (En Çok)

10000 dev/dk

Attlas ATZ 180T Titreşimli Zımpara Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Titreşimli Zımpara
Kullanım Tipi
Kablolu
Toz Depolama
Deposuz
Diğer Özellikler
Kauçuk Tutamak
Pratik Zımpara Değişimi
Tetik Kilitleme
Toz Çıkış Ünitesi

TEKNİK ÖZELLİKLER

Güç
180 W
Devir Sayısı (En Çok)
10000 dev/dk

TASARIM VE AKSESUAR

Ağırlık
1.36 kg
Renk
Kırmızı
Taban Ölçüsü
90x187 mm

Attlas ATZ 180T Titreşimli Zımpara Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Attlas ATZ 180T Titreşimli Zımpara

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Titreşimli Zımpara olarak duyurulmuştur.

Kullanım Tipi özelliği nedir?

Kullanım Tipi özelliği Kablolu olarak duyurulmuştur.

Toz Depolama özelliği nedir?

Toz Depolama özelliği Deposuz olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Kauçuk Tutamak Pratik Zımpara Değişimi Tetik Kilitleme Toz Çıkış Ünitesi olarak duyurulmuştur.

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 180 W olarak duyurulmuştur.

Devir Sayısı (En Çok) özelliği nedir?

Devir Sayısı (En Çok) özelliği 10000 dev/dk olarak duyurulmuştur.

Ağırlık özelliği nedir?

Ağırlık özelliği 1.36 kg olarak duyurulmuştur.

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Kırmızı olarak duyurulmuştur.

Taban Ölçüsü özelliği nedir?

Taban Ölçüsü özelliği 90x187 mm olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

İnceleme

ATTLAS tarafından üretilen Elektrikli Zımpara kategorisindeki Attlas ATZ 180T Titreşimli Zımpara, kullanıcıların beklentilerini tatmin etmeyi maksat edinen bir üründür.

Attlas ATZ 180T Titreşimli Zımpara Fiyatı

Attlas ATZ 180T Titreşimli Zımpara fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı avantajlı bir üründür. Uygun bir fiyatla satın alabileceğiniz bu ürün, kaliteli bir kullanım sunarak ücretinin haklı olduğunu kanıtlıyor. Ayrıca, sayfamızda düzenli olarak güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Attlas ATZ 180T Titreşimli Zımpara Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden imal edilmiş özellikler içeriyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Attlas ATZ 180T Titreşimli Zımpara ile diledikleri işi zorlanmadan yapabilirler.

Teknik Servis

Elektrikli Zımpara teknik servisleri için ürünün web sitesine ulaşmanızı rica ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı Attlas ATZ 180T Titreşimli Zımpara için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir talebinde bulunabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş edebileceğinize ilişkin sorularınızda da size yardım iletmek için, Elektrikli Zımpara kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler sağlıyoruz. En hızlı teslimat olanakları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti süreleri gibi konularda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Alışveriş yapma işlemi için de ATTLAS sayfası üzerinden basitçe gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat seçeneklerini görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Diğer yandan, Attlas ATZ 180T Titreşimli Zımpara ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de göz önüne alarak en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.Attlas ATZ 180T Titreşimli Zımpara videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.