FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Avon > Avon Advance Techniques Multi Shine Krem 250 ml Saç Kremi Fiyatı Avon Advance Techniques Multi Shine Krem 250 ml Saç Kremi

Avon Advance Techniques Multi Shine Krem 250 ml Saç Kremi Fiyatı

Yapılan 21741 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.6/5

PUAN
92/100

Avon Advance Techniques Multi Shine Krem 250 ml Saç Kremi fiyatı ve özellikleri konusunda bilgiye ulaşabileceğiniz makalemizde ayrıca ürünü tecrübe edenler tarafından değerlendirilen Avon Advance Techniques Multi Shine Krem 250 ml Saç Kremi yorumları da yayınlanmaktadır. Avon Advance Techniques Multi Shine Krem 250 ml Saç Kremi satın almayı arzu edenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş yapılmadan teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı kurallarını vasıtasıyla Avon Advance Techniques Multi Shine Krem 250 ml Saç Kremi nereden alabilirim diye merak eden alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu gönderebilir diğer tüketicilere tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Saç Kremi

Kullanıcı Tipi

Unisex

Saç Tipi

Cansız Saç

Ağırlık

250 ml

Avon Advance Techniques Multi Shine Krem 250 ml Saç Kremi Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Avon Advance Techniques Multi Shine Kremi ile yaşlanmayla Mücadele Edin!

Avon Advance Techniques Multi Shine Krem ile saçlarınız her zamankinden daha parlak ve sağlıklı görünecek! Avon Advance Technology'nın Multi Shine Kremi, size kullanımı kolay ve etkili bir çözüm sunuyor. Saçlarınız için yaşalanmaya karşı mücadele etmek için deneyimli bir çözüm sunuyor. Bu krem, yaşlanan ve yıpranmış saçlara hayat veren bir ürün. Avon'un Teknolojik Tekniği ile geliştirilen formülü ile hassas saçınızı korur ve onarır. Saça nazikçe bakım yapar ve saçınızın sağlıklı parlaklığını geri getirir.
 • Saçlarınızı temizler ve parlamasını sağlar.
 • Kafa derisine nüfuz eder, saçı zenginleştiren kökleri aktif hale getirir ve kırılma riskinin önlenmesine yardımcı olur.
 • Bakımını kolaylaştırır
 • Kafa derisinin ve saçlarının pH dengesini düzenler ve saçlarının arından, pürüzsüz ve kıvırcık kalmasına yardımcı olur.
 • Doğal parlaklığınızı korumak için güvenilir bir çözüm.
 • Saçınızı keskin, yaşlanmış parlaklıkla destekler ve eski parlaklık ve güzelliğinize kavuşmanızı sağlar. Avon'un Teknolojik Tekniği ile geliştirilen bu Multi Shine Krem ile saçlarınızı hassas bakımınızı yaparak gösterişli bir parlaklığa kavuşturabilirsiniz. Saçlarınızı bu krem ile sağlıklı bir parlamaya kavuşturun ve güneşin ışınlarının altında parlamaya başlayın.

  Avon Advance Techniques Multi Shine Krem 250 ml Saç Kremi videoları, resimleri, alışveriş

  logo

  logo

  Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
  Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.