FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Avon > Avon Senses Sweet Joyful Kremsi 250 ml Vücut Şampuanı Fiyatı Avon Senses Sweet Joyful Kremsi 250 ml Vücut Şampuanı

Avon Senses Sweet Joyful Kremsi 250 ml Vücut Şampuanı Fiyatı

Yapılan 28473 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.5/5

PUAN
90/100

Avon Senses Sweet Joyful Kremsi 250 ml Vücut Şampuanı fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi elde edebileceğiniz sayfamızda ayrıca ürünü tecrübe edenler tarafından yazılan Avon Senses Sweet Joyful Kremsi 250 ml Vücut Şampuanı yorumları da gösterilmektedir. Avon Senses Sweet Joyful Kremsi 250 ml Vücut Şampuanı satın almayı arzu edenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş yapılmadan teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı detaylarını aracılığı ile Avon Senses Sweet Joyful Kremsi 250 ml Vücut Şampuanı nereden alabilirim diye ilgilenen tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi gönderebilir diğer tüketicilere deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Vücut Şampuanı

Kullanıcı Tipi

Unisex

Ağırlık

250 ml

Avon Senses Sweet Joyful Kremsi 250 ml Vücut Şampuanı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Vücut Şampuanı
Kullanıcı Tipi
Unisex
Temel Ürün Etkisi
Kremsi
Ağırlık
250 ml

YAPISAL ÖZELLİKLER

Aroma/Koku/Özüt
Frezya
Nar Özü

Avon Senses Sweet Joyful Kremsi 250 ml Vücut Şampuanı Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Avon Senses Sweet Joyful Kremsi 250 ml Vücut Şampuanı

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Vücut Şampuanı olarak duyurulmuştur.

Kullanıcı Tipi özelliği nedir?

Kullanıcı Tipi özelliği Unisex olarak duyurulmuştur.

Temel Ürün Etkisi özelliği nedir?

Temel Ürün Etkisi özelliği Kremsi olarak duyurulmuştur.

Ağırlık özelliği nedir?

Ağırlık özelliği 250 ml olarak duyurulmuştur.

Aroma/Koku/Özüt özelliği nedir?

Aroma/Koku/Özüt özelliği Frezya Nar Özü olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Avon Senses Sweet Joyful Kremsi 250 ml Vücut Şampuanı

Avon Senses Sweet Joyful Kremsi Vücut Şampuanı, kullanıcılarının cildini dezenfekte ederken nefes alacak kadar ferahlatacak kadar güzel bir koku verir. Bizim benzersiz formülümüz, vücudunuzda ipeksi bir his uyandırarak sizi takdir almaya davet eder! Vücut Temizliği Avon Senses Sweet Joyful Kremsi Vücut Şampuanının nefis kokusu yanısıra, taze kalmanıza yardımcı olmak amacıyla mükemmel bir vücut temizliği sağlar. Deriye nüfuz eder ve kalıcı bir olgunluk hissi oluşturur. Tamamen tarifi kimyevi içermeyen bu şampuan, paraben içermez, organik maddelerle üretilmiştir. Dogal Bitki Ekstraktlari Avon Senses Sweet Joyful Kremsi Vücut Şampuanında kullanılan doğal bitki ekstraktlarından birçoğu çiftçilerin eliyle yetiştirilmiştir. Bu, çevreyle dikkatlice ilgilenenlerin kullanabilecek kalitede ve etikette yüksek bir temizlik ürünü sunmamızı sağlar. Yumuşacik Etki Avon Senses Sweet Joyful Kremsi Vücut Şampuanı, cildinizi ve saçınızı iyileştirirken, yumuşacık bir etki bırakır. Oksijenlenmiş bitki özü miktarının yüksek olması ürünün anti-oksidan etki göstermesine yardımcı olur. Vücut Bakimi Avon Senses Sweet Joyful Kremsi Vücut Şampuanı, kullanıcıların cildine verdiği nefes alacak kadar ferahlatıcı bir hissiyatın yanısıra vücudun bakımına da yardımcı olur. Doğal bitki ekstraktları, cildinize nazikçe temizlik ve koruma sağlayacaktır.
 • Organik Seviye: Avon Senses Sweet Joyful Kremsi Vücut Şampuanı, güvenli ve etik bir temizlik sağlamak amacıyla paraben içermeyen kaliteli organik maddelerle üretilmiştir.
 • Cilt Bakımı: Avon Senses Sweet Joyful Kremsi Vücut Şampuanı, cildinizin nemlenmesini ve anti-oksidan etkisini arttırmak amacıyla oksijenlenmiş bitki özü içermektedir.
 • Avon Senses Sweet Joyful Kremsi Vücut Şampuanı, en ihtiyaç duyulan temizlik ürünlerinden biri olarak saf, doğru ve güvenli vücut temizliği sunar. Formülünün tamamı tarifi kimyevi içermediğinden hem siz hem de doğaya yardımcı olur. Ferahlatıcı, renkli ve hafif koku, cildinizi koruyan ve size olağanüstü bir deneyim yaşatacak!

  Avon Senses Sweet Joyful Kremsi 250 ml Vücut Şampuanı videoları, resimleri, alışveriş

  logo

  logo

  Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
  Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.