FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Avon > Avon Senses X-Treme 250 ml Şampuan / Vücut Şampuanı Fiyatı Avon Senses X-Treme 250 ml Şampuan / Vücut Şampuanı

Avon Senses X-Treme 250 ml Şampuan / Vücut Şampuanı Fiyatı

Yapılan 28361 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.4/5

PUAN
88/100

Avon Senses X-Treme 250 ml Şampuan / Vücut Şampuanı fiyatı ve özellikleri hakkında bilgiye ulaşabileceğiniz sitemizde bir de ürünü satın alanlar tarafından yazılan Avon Senses X-Treme 250 ml Şampuan / Vücut Şampuanı yorumları da yayınlanmaktadır. Avon Senses X-Treme 250 ml Şampuan / Vücut Şampuanı satın almayı düşünenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş yapılmadan teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı şartlarını yardımı ile Avon Senses X-Treme 250 ml Şampuan / Vücut Şampuanı nereden alabilirim diye soran tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi gönderebilir diğer kullanıcılara tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Şampuan

Kullanıcı Tipi

Erkek

Saç Tipi

Tüm Saç Tipleri

Ağırlık

250 ml

Avon Senses X-Treme 250 ml Şampuan / Vücut Şampuanı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Şampuan
Vücut Şampuanı
Kullanıcı Tipi
Erkek
Saç Tipi
Tüm Saç Tipleri
Temel Ürün Etkisi
Yenileyici
Ağırlık
250 ml

YAPISAL ÖZELLİKLER

Aroma/Koku/Özüt
Greyfurt
Sedir Ağacı

Avon Senses X-Treme 250 ml Şampuan / Vücut Şampuanı Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Avon Senses X-Treme 250 ml Şampuan / Vücut Şampuanı

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Şampuan Vücut Şampuanı olarak duyurulmuştur.

Kullanıcı Tipi özelliği nedir?

Kullanıcı Tipi özelliği Erkek olarak duyurulmuştur.

Saç Tipi özelliği nedir?

Saç Tipi özelliği Tüm Saç Tipleri olarak duyurulmuştur.

Temel Ürün Etkisi özelliği nedir?

Temel Ürün Etkisi özelliği Yenileyici olarak duyurulmuştur.

Ağırlık özelliği nedir?

Ağırlık özelliği 250 ml olarak duyurulmuştur.

Aroma/Koku/Özüt özelliği nedir?

Aroma/Koku/Özüt özelliği Greyfurt Sedir Ağacı olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Avon Senses X-Treme 250 ml Şampuan / Vücut Şampuanı

Avon Senses X-Treme 250 ml Şampuan / Vücut Şampuanı, her türlü saç ve vücut bakımı için mükemmel bir üründür. Aktif içeriklerle zenginleştirilmiş olan şampuan / vücut şampuanı ile her saç ve cilt tipine uygun çok yönlü bir bakım sağlamanızı sağlar. Dosyalı içeriği ile yumuşak ve canlı bir görünüm elde etmenizi mümkün kılar. Mükemmel Esneklik ve Güç : Avon Senses X-Treme 250 ml Şampuan ve Vücut Şampuanı, esnek ve güçlü bir bitki proteinleri ile karışımı sayesinde saçlarınızı esnek ve nazik tarifeyi sağlar. Saçlarınızın güçlü ve nutuf olmasını istiyorsanız, bu ürünü kullanmanızı öneriyoruz. Bakımı Arttırılmış : Şampuan / vücut şampuanı, zengin içerikleri ile saç ve ciltlerin bakımının en hassas şekilde sağlanmasını sağlar. Düzenli kullanım ile sağlıklı bir görünüm elde etmenizi sağlar ve saçlarınızın daha canlı ve sağlıklı durmasını sağlar. Yumuşak ve Parlak Bir Görünüm : Avon Senses X-Treme 250 ml Şampuan ile cildinizin yumuşaklığının arttırılmasını sağlar. Zengin bitkisel içerikleri ile saçlarınız daha parlak bir görünüme ulaşır.
 • Kemik İçi Derinliği :
 • Avon Senses X-Treme 250 ml Şampuan / Vücut Şampuanı, son teknoloji ile yumuşak ve canlı bir saç yastığı sağlar. İçerikleri arasında bulunan yenilikçi madde hafif ve orta yoğunluklu bir kemik içi derinlik sağlar. Uzun süreli bir Bakım Elde Etmek : Avon Senses X-Treme 250 ml Şampuan / Vücut Şampuanı, mevsimsel koşullar altında her zaman uygun bakım elde etmenize yardımcı olan formülü sayesinde saçlarınızı uzun süre canlı kalmasını mümkün kılar. Avon Senses X-Treme 250ml Şampuan / Vücut Şampuanı, saç ve cilt bakımını uzun süre mümkün kılan, zengin bitkisel içerikler içeren, esnek ve güçlü bir formüle sahiptir. Siz de saç ve cildinize nutufluk ve esneklik kazandırmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

  Avon Senses X-Treme 250 ml Şampuan / Vücut Şampuanı videoları, resimleri, alışveriş

  logo

  logo

  Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
  Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.