FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şofben > Aydın Derya > Aydın Derya 7500W Şofben Fiyatı Aydın Derya 7500W Şofben

Aydın Derya 7500W Şofben Fiyatı

Yapılan 28141 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.9/5

PUAN
98/100

Aydın Derya 7500W Şofben fiyatı ve özellikleri hususunda bilgiye ulaşabileceğiniz sayfamızda ek olarak ürünü satın alanlar tarafından değerlendirilen Aydın Derya 7500W Şofben yorumları da yayınlanmaktadır. Aydın Derya 7500W Şofben satın almayı talep edenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş verilmeden teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı bilgilerini vasıtasıyla Aydın Derya 7500W Şofben nereden alabilirim diye merak eden müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi gönderebilir diğer alıcılara rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Güç Seçenekleri

3000 W

Aydın Derya 7500W Şofben Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Güç Seçenekleri
3000 W
4500 W
7500 W
Sıcaklık Seçenekleri
30 °C
80 °C
Diğer Özellikler
Emniyet Termostatlı
Tüp Rezistanslı
8 Emniyet Sistemi

TASARIM

Yükseklik
340 mm
Genişlik
215 mm
Derinlik
135 mm

Aydın Derya 7500W Şofben Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Aydın Derya 7500W Şofben

Güç Seçenekleri özelliği nedir?

Güç Seçenekleri özelliği 3000 W 4500 W 7500 W olarak duyurulmuştur.

Sıcaklık Seçenekleri özelliği nedir?

Sıcaklık Seçenekleri özelliği 30 °C 80 °C olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Emniyet Termostatlı Tüp Rezistanslı 8 Emniyet Sistemi olarak duyurulmuştur.

Yükseklik özelliği nedir?

Yükseklik özelliği 340 mm olarak duyurulmuştur.

Genişlik özelliği nedir?

Genişlik özelliği 215 mm olarak duyurulmuştur.

Derinlik özelliği nedir?

Derinlik özelliği 135 mm olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Aydın Derya 7500W Şofben Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında standart üstü malzemelerden üretilmiş özellikler yer alıyor. Bunların dışında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Tüketiciler, Aydın Derya 7500W Şofben ile istedikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş verebileceğinize ilişkin sorularınızda da size yardım iletmek için, Şofben kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile alakalı bilgiler sağlıyoruz. En süratli teslimat prosedürleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti kapsamı gibi konularda da ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.

Teknik Servis

Şofben teknik servisleri için ürünün web sitesine erişmenizi tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız vardır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı Aydın Derya 7500W Şofben için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir talebinde bulunabilirsiniz.

İnceleme

AYDIN DERYA tarafından üretilen Şofben kategorisindeki Aydın Derya 7500W Şofben, tüketicilerin umutlarını karşılamayı amaçlayan bir üründür.

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de AYDIN DERYA satıcıları üzerinden kolayca gönderebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat tercihlerini görüntüleyebilir, ayrıntılı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak, Aydın Derya 7500W Şofben ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Aydın Derya 7500W Şofben Fiyatı

Aydın Derya 7500W Şofben fiyatı hususunda ise fiyat-performans oranı yüksek bir üründür. Ekonomik bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin karşılıyor. Ek olarak, web sitemizde sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.Aydın Derya 7500W Şofben videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.