FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şişme Havuz > Bestway > Bestway 53385 Mega Kule Şişme Çocuk Havuzu Fiyatı Bestway 53385 Mega Kule Şişme Çocuk Havuzu

Bestway 53385 Mega Kule Şişme Çocuk Havuzu Fiyatı

Yapılan 25693 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.7/5

PUAN
94/100

Bestway 53385 Mega Kule Şişme Çocuk Havuzu fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi alabileceğiniz incelememizde ayrıca ürünü satın alanlar tarafından değerlendirilen Bestway 53385 Mega Kule Şişme Çocuk Havuzu yorumları da bulunmaktadır. Bestway 53385 Mega Kule Şişme Çocuk Havuzu satın almayı düşünenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş verilmeden teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı kurallarını vasıtasıyla Bestway 53385 Mega Kule Şişme Çocuk Havuzu nereden alabilirim diye merak eden alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi belirtebilir diğer kullanıcılara tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Havuz Tipi

Çocuk Havuzu

Ürün Malzemesi

Vinil

Yaş Grubu

6+

Şişirme Pompası

Yükseklik

265 cm

Uzunluk

565 cm

Genişlik

373 cm

Bestway 53385 Mega Kule Şişme Çocuk Havuzu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Havuz Tipi
Çocuk Havuzu
Ürün Malzemesi
Vinil
Yaş Grubu
6+
Şişirme Pompası
Yok
Diğer Özellikler
Çocuk Oyun Parkı
Su Püskürtme

TASARIM

Havuz Şekli
Geometrik
Hava Kanalı
1
Renk Seçenekleri
Turuncu
Genişlik
373 cm
Yükseklik
265 cm
Uzunluk
565 cm

Bestway 53385 Mega Kule Şişme Çocuk Havuzu Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Bestway 53385 Mega Kule Şişme Çocuk Havuzu

Havuz Tipi özelliği nedir?

Havuz Tipi özelliği Çocuk Havuzu olarak duyurulmuştur.

Ürün Malzemesi özelliği nedir?

Ürün Malzemesi özelliği Vinil olarak duyurulmuştur.

Yaş Grubu özelliği nedir?

Yaş Grubu özelliği 6+ olarak duyurulmuştur.

Şişirme Pompası özelliği var mı?

Üründe Şişirme Pompası özelliği Yok

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Çocuk Oyun Parkı Su Püskürtme olarak duyurulmuştur.

Havuz Şekli özelliği nedir?

Havuz Şekli özelliği Geometrik olarak duyurulmuştur.

Hava Kanalı özelliği nedir?

Hava Kanalı özelliği 1 olarak duyurulmuştur.

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Turuncu olarak duyurulmuştur.

Genişlik özelliği nedir?

Genişlik özelliği 373 cm olarak duyurulmuştur.

Yükseklik özelliği nedir?

Yükseklik özelliği 265 cm olarak duyurulmuştur.

Uzunluk özelliği nedir?

Uzunluk özelliği 565 cm olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Nerede Satılır?

Nereden satın alabileceğinize ilişkin sorularınızda da size yardımcı olmak için, Şişme Havuz kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler veriyoruz. En çabuk teslimat olanakları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti süreleri gibi konularda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Tedarik etme işlemi için de BESTWAY sayfası üzerinden basitçe verebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat olanaklarını görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Ayrıca, Bestway 53385 Mega Kule Şişme Çocuk Havuzu ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Bestway 53385 Mega Kule Şişme Çocuk Havuzu Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış özellikler yer alıyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Bestway 53385 Mega Kule Şişme Çocuk Havuzu ile arzu ettikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

İnceleme

BESTWAY tarafından üretilen Şişme Havuz kategorisindeki Bestway 53385 Mega Kule Şişme Çocuk Havuzu, ilgilenenlerin beklentilerini tatmin etmeyi amaçlayan bir üründür.

Bestway 53385 Mega Kule Şişme Çocuk Havuzu Fiyatı

Bestway 53385 Mega Kule Şişme Çocuk Havuzu fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı yüksek bir üründür. Ekonomik bir fiyatla edinebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin karşılıyor. Ek olarak, sanal mağazamızda sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Teknik Servis

Şişme Havuz teknik servisleri için ürünün web sitesine ulaşmanızı rica ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm ürünler için geçerli değildir. Arızalı Bestway 53385 Mega Kule Şişme Çocuk Havuzu için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir başvurusunda bulunabilirsiniz.Bestway 53385 Mega Kule Şişme Çocuk Havuzu videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.