FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Blender > Blendtec > Blendtec Designer 625 Blender Fiyatı Blendtec Designer 625 Blender

Blendtec Designer 625 Blender Fiyatı

Yapılan 22890 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.6/5

PUAN
92/100

Blendtec Designer 625 Blender fiyatı ve özellikleri hususunda bilgiye ulaşabileceğiniz sitemizde aynı zamanda ürünü kullananlar tarafından gönderilen Blendtec Designer 625 Blender yorumları da yayınlanmaktadır. Blendtec Designer 625 Blender satın almayı düşünenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş verilmeden teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı kurallarını yardımı ile Blendtec Designer 625 Blender nereden alabilirim diye araştırma yapan tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi belirtebilir diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Güç

1560 W

Hız Kademesi

6

Gövde Malzemesi

Döküm Kaplama

Ağırlık

4190 gr

Blendtec Designer 625 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tanımı
Blender
Ürün Yapısı
Sürahili Blender
Ürün Tipi
Standlı
Güç
1560 W

TEKNİK ÖZELLİKLER

Hız Kademesi
6

TASARIM

Gövde Malzemesi
Döküm Kaplama
Renk Seçenekleri
Siyah
Yükseklik
15.5 cm
Genişlik
7 cm
Derinlik
9.25 cm
Ağırlık
4190 gr

Blendtec Designer 625 Blender Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Blendtec Designer 625 Blender

Ürün Tanımı özelliği nedir?

Ürün Tanımı özelliği Blender olarak duyurulmuştur.

Ürün Yapısı özelliği nedir?

Ürün Yapısı özelliği Sürahili Blender olarak duyurulmuştur.

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Standlı olarak duyurulmuştur.

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 1560 W olarak duyurulmuştur.

Hız Kademesi özelliği nedir?

Hız Kademesi özelliği 6 olarak duyurulmuştur.

Gövde Malzemesi özelliği nedir?

Gövde Malzemesi özelliği Döküm Kaplama olarak duyurulmuştur.

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Siyah olarak duyurulmuştur.

Yükseklik özelliği nedir?

Yükseklik özelliği 15.5 cm olarak duyurulmuştur.

Genişlik özelliği nedir?

Genişlik özelliği 7 cm olarak duyurulmuştur.

Derinlik özelliği nedir?

Derinlik özelliği 9.25 cm olarak duyurulmuştur.

Ağırlık özelliği nedir?

Ağırlık özelliği 4190 gr olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Nerede Satılır?

Nereden sipariş verebileceğinize konusunda sorularınızda da size destek vermek için, Blender kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile ilgili bilgiler açıklıyoruz. En süratli teslimat prosedürleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Blendtec Designer 625 Blender Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış özellikler yer alıyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de üst seviyede gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Blendtec Designer 625 Blender ile hedefledikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

Teknik Servis

Blender teknik servisleri için ürünün web sitesine erişmenizi hatırlatırız. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı Blendtec Designer 625 Blender için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir isteğinde bulunabilirsiniz.

Blendtec Designer 625 Blender Fiyatı

Blendtec Designer 625 Blender fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı iyi durumda bir üründür. Bütçe dostu bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir deneyim sunarak ücretinin hakkını veriyor. Ek olarak, sayfamızda sürekli güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Satın Al

Satın alma işlemi için de BLENDTEC satıcıları üzerinden hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat tercihlerini görüntüleyebilir, ayrıntılı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Blendtec Designer 625 Blender ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de görüntüleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

İnceleme

BLENDTEC tarafından üretilen Blender kategorisindeki Blendtec Designer 625 Blender, kullanıcıların ihtiyaçlarını doyurmayı maksat edinen bir üründür.Blendtec Designer 625 Blender videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.