FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Saç Kurutma Makinesi > Blue House > Blue House BH116HD Madam Saç Kurutma Makinesi Fiyatı Blue House BH116HD Madam Saç Kurutma Makinesi

Blue House BH116HD Madam Saç Kurutma Makinesi Fiyatı

Yapılan 25375 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.6/5

PUAN
92/100

Blue House BH116HD Madam Saç Kurutma Makinesi fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgiye ulaşabileceğiniz incelememizde bir de ürünü kullananlar tarafından gönderilen Blue House BH116HD Madam Saç Kurutma Makinesi yorumları da yer almaktadır. Blue House BH116HD Madam Saç Kurutma Makinesi satın almayı arzu edenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı şartlarını yardımı ile Blue House BH116HD Madam Saç Kurutma Makinesi nereden alabilirim diye araştırma yapan tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi gönderebilir diğer alıcılara tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi

Standart

Güç

2000 W

Hız Ayarı

2 kademeli

Isı Ayarı

Hıza Bağlı kademeli

Blue House BH116HD Madam Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi
Standart
Hız Ayarı
2 kademeli
Isı Ayarı
Hıza Bağlı kademeli
Soğuk Hava
Var

TEKNİK ÖZELLİKLER

Güç
2000 W

TASARIM

Renk Seçenekleri
Siyah
Asma Kancası
Var

AKSESUAR

Difüzör
Var
Dar Başlık
Var

Blue House BH116HD Madam Saç Kurutma Makinesi Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Blue House BH116HD Madam Saç Kurutma Makinesi

Kullanım Tipi özelliği nedir?

Kullanım Tipi özelliği Standart olarak duyurulmuştur.

Hız Ayarı özelliği nedir?

Hız Ayarı özelliği 2 kademeli olarak duyurulmuştur.

Isı Ayarı özelliği nedir?

Isı Ayarı özelliği Hıza Bağlı kademeli olarak duyurulmuştur.

Soğuk Hava özelliği var mı?

Üründe Soğuk Hava özelliği Var

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 2000 W olarak duyurulmuştur.

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Siyah olarak duyurulmuştur.

Asma Kancası özelliği var mı?

Üründe Asma Kancası özelliği Var

Difüzör özelliği var mı?

Üründe Difüzör özelliği Var

Dar Başlık özelliği var mı?

Üründe Dar Başlık özelliği Var

Detaylı Açıklama

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize yönelik sorularınızda da size destek olmak için, Saç Kurutma Makinesi kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar özelinde bilgiler iletiyoruz. En hızlı teslimat olanakları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti kapsamı gibi konularda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

İnceleme

BLUE HOUSE tarafından üretilen Saç Kurutma Makinesi kategorisindeki Blue House BH116HD Madam Saç Kurutma Makinesi, ilgilenenlerin ümitlerini doyurmayı amaçlayan bir üründür.

Blue House BH116HD Madam Saç Kurutma Makinesi Fiyatı

Blue House BH116HD Madam Saç Kurutma Makinesi fiyatı incelendiğinde ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Uygun bir fiyatla edinebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir deneyim sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Bunun yanında, sayfamızda ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Teknik Servis

Saç Kurutma Makinesi teknik servisleri için ürünün web sitesine gitmenizi tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı Blue House BH116HD Madam Saç Kurutma Makinesi için teknik servisten garanti süresi boyunca tamir isteğinde bulunabilirsiniz.

Satın Al

Alışveriş yapma işlemi için de BLUE HOUSE sayfası üzerinden basitçe gönderebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat seçeneklerini görüntüleyebilir, detaylı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Diğer yandan, Blue House BH116HD Madam Saç Kurutma Makinesi ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de listeleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Blue House BH116HD Madam Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış özellikler içeriyor. Bunların yanında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de üst seviyede gelişmiş durumda. Kullananlar, Blue House BH116HD Madam Saç Kurutma Makinesi ile istedikleri işi sıkıntı çekmeden yapabilirler.Blue House BH116HD Madam Saç Kurutma Makinesi videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.