FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Saç Kurutma Makinesi > Blue House > Blue House BH114HD Jenna Saç Kurutma Makinesi Fiyatı Blue House BH114HD Jenna Saç Kurutma Makinesi

Blue House BH114HD Jenna Saç Kurutma Makinesi Fiyatı

Yapılan 26765 kullanıcı değerlendirmesine göre

4/5

PUAN
80/100

Blue House BH114HD Jenna Saç Kurutma Makinesi fiyatı ve özellikleri hususunda bilgi elde edebileceğiniz sayfamızda ek olarak ürünü kullananlar tarafından değerlendirilen Blue House BH114HD Jenna Saç Kurutma Makinesi yorumları da bulunmaktadır. Blue House BH114HD Jenna Saç Kurutma Makinesi satın almayı arzu edenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı detaylarını üzerinden Blue House BH114HD Jenna Saç Kurutma Makinesi nereden alabilirim diye ilgilenen müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi yazabilir diğer kullanıcılara deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi

Standart

Güç

1800 W

Hız Ayarı

2 kademeli

Isı Ayarı

Hıza Bağlı kademeli

Blue House BH114HD Jenna Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi
Standart
Hız Ayarı
2 kademeli
Isı Ayarı
Hıza Bağlı kademeli
İdeal Isı Ayarı
Yok
Soğuk Hava
Var

TEKNİK ÖZELLİKLER

Güç
1800 W
İyon Teknolojisi
Yok
Hava Filtresi
Yok

TASARIM

Renk Seçenekleri
Siyah
Asma Kancası
Var

AKSESUAR

Difüzör
Var
Dar Başlık
Var

DÖKÜMAN

Kullanım Klavuzu
Blue House BH114HD Jenna Saç Kurutma Makinesi Kullanım Klavuzu

Blue House BH114HD Jenna Saç Kurutma Makinesi Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Blue House BH114HD Jenna Saç Kurutma Makinesi

Kullanım Tipi özelliği nedir?

Kullanım Tipi özelliği Standart olarak duyurulmuştur.

Hız Ayarı özelliği nedir?

Hız Ayarı özelliği 2 kademeli olarak duyurulmuştur.

Isı Ayarı özelliği nedir?

Isı Ayarı özelliği Hıza Bağlı kademeli olarak duyurulmuştur.

İdeal Isı Ayarı özelliği var mı?

Üründe İdeal Isı Ayarı özelliği Yok

Soğuk Hava özelliği var mı?

Üründe Soğuk Hava özelliği Var

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 1800 W olarak duyurulmuştur.

İyon Teknolojisi özelliği var mı?

Üründe İyon Teknolojisi özelliği Yok

Hava Filtresi özelliği var mı?

Üründe Hava Filtresi özelliği Yok

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Siyah olarak duyurulmuştur.

Asma Kancası özelliği var mı?

Üründe Asma Kancası özelliği Var

Difüzör özelliği var mı?

Üründe Difüzör özelliği Var

Dar Başlık özelliği var mı?

Üründe Dar Başlık özelliği Var

Kullanım Klavuzu özelliği nedir?

Kullanım Klavuzu özelliği Blue House BH114HD Jenna Saç Kurutma Makinesi Kullanım Klavuzu olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Satın Al

Tedarik etme işlemi için de BLUE HOUSE mağazaları üzerinden hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat tercihlerini görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Ayrıca, Blue House BH114HD Jenna Saç Kurutma Makinesi ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de göz önüne alarak en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Blue House BH114HD Jenna Saç Kurutma Makinesi Fiyatı

Blue House BH114HD Jenna Saç Kurutma Makinesi fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Bütçe dostu bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin haklı olduğunu kanıtlıyor. Ayrıca, mağazalarımızda düzenli olarak güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

İnceleme

BLUE HOUSE tarafından üretilen Saç Kurutma Makinesi kategorisindeki Blue House BH114HD Jenna Saç Kurutma Makinesi, ilgilenenlerin umutlarını karşılamayı gaye edinen bir üründür.

Blue House BH114HD Jenna Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında standart üstü malzemelerden yaratılmış özellikler sunuyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de oldukça gelişmiş durumda. Satın alanlar, Blue House BH114HD Jenna Saç Kurutma Makinesi ile istedikleri işi basitçe yapabilirler.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş edebileceğinize yönelik sorularınızda da size yardımcı olmak için, Saç Kurutma Makinesi kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar özelinde bilgiler açıklıyoruz. En hızlı teslimat prosedürleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

Teknik Servis

Saç Kurutma Makinesi teknik servisleri için ürünün web sitesine uğramanızı tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden edindiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade hakkı tüm ürünler için geçerli değildir. Arızalı Blue House BH114HD Jenna Saç Kurutma Makinesi için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir talebinde bulunabilirsiniz.Blue House BH114HD Jenna Saç Kurutma Makinesi videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.