FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Saç Kurutma Makinesi > Blue House > Blue House BH174HD Celine Saç Kurutma Makinesi Fiyatı Blue House BH174HD Celine Saç Kurutma Makinesi

Blue House BH174HD Celine Saç Kurutma Makinesi Fiyatı

Yapılan 25583 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.9/5

PUAN
98/100

Blue House BH174HD Celine Saç Kurutma Makinesi fiyatı ve özellikleri konusunda bilgi elde edebileceğiniz makalemizde bir de ürünü satın alanlar tarafından gönderilen Blue House BH174HD Celine Saç Kurutma Makinesi yorumları da yer almaktadır. Blue House BH174HD Celine Saç Kurutma Makinesi satın almayı isteyenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş yapılmadan teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı detaylarını aracılığı ile Blue House BH174HD Celine Saç Kurutma Makinesi nereden alabilirim diye araştırma yapan müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu belirtebilir diğer kullanıcılara fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi

Standart

Güç

2200 W

Hız Ayarı

2 kademeli

Isı Ayarı

3 kademeli

Blue House BH174HD Celine Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi
Standart
Hız Ayarı
2 kademeli
Isı Ayarı
3 kademeli
İdeal Isı Ayarı
Yok
Soğuk Hava
Var

TEKNİK ÖZELLİKLER

Güç
2200 W
Hava Filtresi
Yok
Diğer Özellikler
Profesyonel AC Motor

TASARIM

Renk Seçenekleri
Siyah
Asma Kancası
Var

AKSESUAR

Difüzör
Var
Dar Başlık
Var

DÖKÜMAN

Kullanım Klavuzu
Blue House BH174HD Celine Saç Kurutma Makinesi Kullanım Klavuzu

Blue House BH174HD Celine Saç Kurutma Makinesi Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Blue House BH174HD Celine Saç Kurutma Makinesi

Kullanım Tipi özelliği nedir?

Kullanım Tipi özelliği Standart olarak duyurulmuştur.

Hız Ayarı özelliği nedir?

Hız Ayarı özelliği 2 kademeli olarak duyurulmuştur.

Isı Ayarı özelliği nedir?

Isı Ayarı özelliği 3 kademeli olarak duyurulmuştur.

İdeal Isı Ayarı özelliği var mı?

Üründe İdeal Isı Ayarı özelliği Yok

Soğuk Hava özelliği var mı?

Üründe Soğuk Hava özelliği Var

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 2200 W olarak duyurulmuştur.

Hava Filtresi özelliği var mı?

Üründe Hava Filtresi özelliği Yok

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Profesyonel AC Motor olarak duyurulmuştur.

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Siyah olarak duyurulmuştur.

Asma Kancası özelliği var mı?

Üründe Asma Kancası özelliği Var

Difüzör özelliği var mı?

Üründe Difüzör özelliği Var

Dar Başlık özelliği var mı?

Üründe Dar Başlık özelliği Var

Kullanım Klavuzu özelliği nedir?

Kullanım Klavuzu özelliği Blue House BH174HD Celine Saç Kurutma Makinesi Kullanım Klavuzu olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de BLUE HOUSE sayfası üzerinden kolayca verebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, iyi incelenmiş incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına elde edebilirsiniz. Diğer yandan, Blue House BH174HD Celine Saç Kurutma Makinesi ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de göz önüne alarak en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

İnceleme

BLUE HOUSE tarafından üretilen Saç Kurutma Makinesi kategorisindeki Blue House BH174HD Celine Saç Kurutma Makinesi, ilgilenenlerin umutlarını gidermeyi amaçlayan bir üründür.

Blue House BH174HD Celine Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden yaratılmış özellikler yer alıyor. Bunların yanında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de üst seviyede gelişmiş durumda. Tüketiciler, Blue House BH174HD Celine Saç Kurutma Makinesi ile istedikleri işi zorlanmadan yapabilirler.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş edebileceğinize ilişkin sorularınızda da size destek vermek için, Saç Kurutma Makinesi kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile ilgili bilgiler sağlıyoruz. En kısa sürede teslimat süreçleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti kapsamı gibi konularda da geniş çaplı bilgiye erişebilirsiniz.

Blue House BH174HD Celine Saç Kurutma Makinesi Fiyatı

Blue House BH174HD Celine Saç Kurutma Makinesi fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı yüksek bir üründür. Bütçe dostu bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir kullanım sunarak ücretinin hakkını veriyor. Ek olarak, sanal mağazamızda düzenli olarak güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Teknik Servis

Saç Kurutma Makinesi teknik servisleri için ürünün web sitesine uğramanızı rica ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade hakkı tüm ürünler için geçerli değildir. Arızalı Blue House BH174HD Celine Saç Kurutma Makinesi için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir isteğinde bulunabilirsiniz.Blue House BH174HD Celine Saç Kurutma Makinesi videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.