FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Kedi Maması > Bonnie > Bonnie Pouch Somonlu Ve Alabalıklı Jelly Yetişkin 100 gr Kedi Maması Fiyatı Bonnie Pouch Somonlu Ve Alabalıklı Jelly Yetişkin 100 gr Kedi Maması

Bonnie Pouch Somonlu Ve Alabalıklı Jelly Yetişkin 100 gr Kedi Maması Fiyatı

Yapılan 25034 kullanıcı değerlendirmesine göre

3.8/5

PUAN
76/100

Bonnie Pouch Somonlu Ve Alabalıklı Jelly Yetişkin 100 gr Kedi Maması fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi alabileceğiniz incelememizde aynı zamanda ürünü tecrübe edenler tarafından değerlendirilen Bonnie Pouch Somonlu Ve Alabalıklı Jelly Yetişkin 100 gr Kedi Maması yorumları da yayınlanmaktadır. Bonnie Pouch Somonlu Ve Alabalıklı Jelly Yetişkin 100 gr Kedi Maması satın almayı isteyenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş verilmeden teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı detaylarını üzerinden Bonnie Pouch Somonlu Ve Alabalıklı Jelly Yetişkin 100 gr Kedi Maması nereden alabilirim diye ilgilenen alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi gönderebilir diğer tüketicilere tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kedi Yaşı

Yetişkin

Mama Türü

Yaş

Mama Yapısı

Jöleli

Mama Ağırlığı

100 gr

Ambalaj Türü

Pouch

Bonnie Pouch Somonlu Ve Alabalıklı Jelly Yetişkin 100 gr Kedi Maması Özellikleri

GENEL BİLGİLER

Mama Yapısı
Jöleli
Kedi Yaşı
Yetişkin
Mama Türü
Yaş
Ambalaj Türü
Pouch
Menşei
İthal

İÇERİK

Mama Tadı
Alabalık
Somon
Mama Ağırlığı
100 gr

Bonnie Pouch Somonlu Ve Alabalıklı Jelly Yetişkin 100 gr Kedi Maması Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Bonnie Pouch Somonlu Ve Alabalıklı Jelly Yetişkin 100 gr Kedi Maması

Mama Yapısı özelliği nedir?

Mama Yapısı özelliği Jöleli olarak duyurulmuştur.

Kedi Yaşı özelliği nedir?

Kedi Yaşı özelliği Yetişkin olarak duyurulmuştur.

Mama Türü özelliği nedir?

Mama Türü özelliği Yaş olarak duyurulmuştur.

Ambalaj Türü özelliği nedir?

Ambalaj Türü özelliği Pouch olarak duyurulmuştur.

Menşei özelliği nedir?

Menşei özelliği İthal olarak duyurulmuştur.

Mama Tadı özelliği nedir?

Mama Tadı özelliği Alabalık Somon olarak duyurulmuştur.

Mama Ağırlığı özelliği nedir?

Mama Ağırlığı özelliği 100 gr olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Teknik Servis

Kedi Maması teknik servisleri için ürünün web sitesine gitmenizi tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı Bonnie Pouch Somonlu Ve Alabalıklı Jelly Yetişkin 100 gr Kedi Maması için teknik servisten garanti süresi bitmedikçe tamir talebinde bulunabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş edebileceğinize dair sorularınızda da size destek vermek için, Kedi Maması kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler açıklıyoruz. En kısa sürede teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti kapsamı gibi konularda da geniş çaplı bilgiye erişebilirsiniz.

İnceleme

BONNIE tarafından üretilen Kedi Maması kategorisindeki Bonnie Pouch Somonlu Ve Alabalıklı Jelly Yetişkin 100 gr Kedi Maması, ilgilenenlerin umutlarını doyurmayı gaye edinen bir üründür.

Bonnie Pouch Somonlu Ve Alabalıklı Jelly Yetişkin 100 gr Kedi Maması Fiyatı

Bonnie Pouch Somonlu Ve Alabalıklı Jelly Yetişkin 100 gr Kedi Maması fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla satın alabileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin hakkını veriyor. Ek olarak, mağazalarımızda sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Bonnie Pouch Somonlu Ve Alabalıklı Jelly Yetişkin 100 gr Kedi Maması Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden yapılmış özellikler sunuyor. Bunların yanında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de oldukça gelişmiş durumda. Satın alanlar, Bonnie Pouch Somonlu Ve Alabalıklı Jelly Yetişkin 100 gr Kedi Maması ile arzu ettikleri işi basitçe yapabilirler.

Satın Al

Satın alma işlemi için de BONNIE web sitesi üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat tercihlerini görüntüleyebilir, ayrıntılı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Diğer yandan, Bonnie Pouch Somonlu Ve Alabalıklı Jelly Yetişkin 100 gr Kedi Maması ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de görüntüleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.Bonnie Pouch Somonlu Ve Alabalıklı Jelly Yetişkin 100 gr Kedi Maması videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.