FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Polisaj Makinesi > Cat Pro > Cat Pro Plus-X YEL3000 Mavi Polisaj Makinesi Fiyatı Cat Pro Plus-X YEL3000 Mavi Polisaj Makinesi

Cat Pro Plus-X YEL3000 Mavi Polisaj Makinesi Fiyatı

Yapılan 23384 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.5/5

PUAN
90/100

Cat Pro Plus-X YEL3000 Mavi Polisaj Makinesi fiyatı ve özellikleri konusunda bilgiye ulaşabileceğiniz sitemizde ayrıca ürünü deneyimleyenler tarafından değerlendirilen Cat Pro Plus-X YEL3000 Mavi Polisaj Makinesi yorumları da bulunmaktadır. Cat Pro Plus-X YEL3000 Mavi Polisaj Makinesi satın almayı arzu edenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş yapılmadan teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı bilgilerini aracılığı ile Cat Pro Plus-X YEL3000 Mavi Polisaj Makinesi nereden alabilirim diye merak eden müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi yazabilir diğer kullanıcılara rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Polisaj Makinesi

Kullanım Tipi

Kablolu

Güç

2800 W

Disk Çapı

180 mm

Boşta Min. Devir Sayısı

1000 dev/dk

Boşta Maks. Devir Sayısı

3000 dev/dk

Cat Pro Plus-X YEL3000 Mavi Polisaj Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Polisaj Makinesi
Kullanım Tipi
Kablolu
Fonksiyonlar
Pasta ve Cila
Diğer Özellikler
D Tutma Sapı

TEKNİK ÖZELLİKLER

Güç
2800 W
Disk Çapı
180 mm
Boşta Maks. Devir Sayısı
3000 dev/dk
Boşta Min. Devir Sayısı
1000 dev/dk
Taşlama Mili Dişi
M14

TASARIM VE AKSESUAR

Renk
Mavi
Taşıma Çantası
Var

Cat Pro Plus-X YEL3000 Mavi Polisaj Makinesi Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Cat Pro Plus-X YEL3000 Mavi Polisaj Makinesi

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Polisaj Makinesi olarak duyurulmuştur.

Kullanım Tipi özelliği nedir?

Kullanım Tipi özelliği Kablolu olarak duyurulmuştur.

Fonksiyonlar özelliği nedir?

Fonksiyonlar özelliği Pasta ve Cila olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği D Tutma Sapı olarak duyurulmuştur.

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 2800 W olarak duyurulmuştur.

Disk Çapı özelliği nedir?

Disk Çapı özelliği 180 mm olarak duyurulmuştur.

Boşta Maks. Devir Sayısı özelliği nedir?

Boşta Maks. Devir Sayısı özelliği 3000 dev/dk olarak duyurulmuştur.

Boşta Min. Devir Sayısı özelliği nedir?

Boşta Min. Devir Sayısı özelliği 1000 dev/dk olarak duyurulmuştur.

Taşlama Mili Dişi özelliği nedir?

Taşlama Mili Dişi özelliği M14 olarak duyurulmuştur.

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Mavi olarak duyurulmuştur.

Taşıma Çantası özelliği var mı?

Üründe Taşıma Çantası özelliği Var

Detaylı Açıklama

Cat Pro Plus-X YEL3000 Mavi Polisaj Makinesi Fiyatı

Cat Pro Plus-X YEL3000 Mavi Polisaj Makinesi fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı yüksek bir üründür. Ekonomik bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir kullanım sunarak ücretinin hakkını veriyor. Diğer yandan, web sitemizde düzenli olarak güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Teknik Servis

Polisaj Makinesi teknik servisleri için ürünün web sitesine uğramanızı tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı Cat Pro Plus-X YEL3000 Mavi Polisaj Makinesi için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir başvurusunda bulunabilirsiniz.

Cat Pro Plus-X YEL3000 Mavi Polisaj Makinesi Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden imal edilmiş özellikler içeriyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de oldukça gelişmiş durumda. Satın alanlar, Cat Pro Plus-X YEL3000 Mavi Polisaj Makinesi ile hedefledikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

İnceleme

CAT PRO tarafından üretilen Polisaj Makinesi kategorisindeki Cat Pro Plus-X YEL3000 Mavi Polisaj Makinesi, tüketicilerin beklentilerini gidermeyi amaçlayan bir üründür.

Satın Al

Alışveriş yapma işlemi için de CAT PRO web sitesi üzerinden sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat olanaklarını görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Diğer yandan, Cat Pro Plus-X YEL3000 Mavi Polisaj Makinesi ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de göz önüne alarak en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize dair sorularınızda da size destek vermek için, Polisaj Makinesi kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler açıklıyoruz. En çabuk teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti kapsamı gibi konularda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.Cat Pro Plus-X YEL3000 Mavi Polisaj Makinesi videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.