FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Kedi Maması > CatPlus > CatPlus Tavuklu Hamsili Yetişkin Kısırlaştırılmış 15 kg Kedi Maması Fiyatı CatPlus Tavuklu Hamsili Yetişkin Kısırlaştırılmış 15 kg Kedi Maması

CatPlus Tavuklu Hamsili Yetişkin Kısırlaştırılmış 15 kg Kedi Maması Fiyatı

Yapılan 20236 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.4/5

PUAN
88/100

CatPlus Tavuklu Hamsili Yetişkin Kısırlaştırılmış 15 kg Kedi Maması fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi edinebileceğiniz incelememizde bir de ürünü deneyimleyenler tarafından belirtilen CatPlus Tavuklu Hamsili Yetişkin Kısırlaştırılmış 15 kg Kedi Maması yorumları da gösterilmektedir. CatPlus Tavuklu Hamsili Yetişkin Kısırlaştırılmış 15 kg Kedi Maması satın almayı arzu edenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş gerçekleştirilmeden teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı kurallarını aracılığı ile CatPlus Tavuklu Hamsili Yetişkin Kısırlaştırılmış 15 kg Kedi Maması nereden alabilirim diye merak eden alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi gönderebilir diğer kullanıcılara tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kedi Yaşı

Yetişkin

Mama Türü

Kuru

Mama Ağırlığı

15000 gr

Ambalaj Türü

Standart

Özel Sınıf

Kısırlaştırılmış

CatPlus Tavuklu Hamsili Yetişkin Kısırlaştırılmış 15 kg Kedi Maması Özellikleri

GENEL BİLGİLER

Kedi Yaşı
Yetişkin
Mama Türü
Kuru
Ambalaj Türü
Standart
Özel Sınıf
Kısırlaştırılmış
Menşei
İthal

İÇERİK

Mama Tadı
Hamsi
Tavuk
Mama Ağırlığı
15000 gr

CatPlus Tavuklu Hamsili Yetişkin Kısırlaştırılmış 15 kg Kedi Maması Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

CatPlus Tavuklu Hamsili Yetişkin Kısırlaştırılmış 15 kg Kedi Maması

Kedi Yaşı özelliği nedir?

Kedi Yaşı özelliği Yetişkin olarak duyurulmuştur.

Mama Türü özelliği nedir?

Mama Türü özelliği Kuru olarak duyurulmuştur.

Ambalaj Türü özelliği nedir?

Ambalaj Türü özelliği Standart olarak duyurulmuştur.

Özel Sınıf özelliği nedir?

Özel Sınıf özelliği Kısırlaştırılmış olarak duyurulmuştur.

Menşei özelliği nedir?

Menşei özelliği İthal olarak duyurulmuştur.

Mama Tadı özelliği nedir?

Mama Tadı özelliği Hamsi Tavuk olarak duyurulmuştur.

Mama Ağırlığı özelliği nedir?

Mama Ağırlığı özelliği 15000 gr olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Nerede Satılır?

Nereden sipariş edebileceğinize yönelik sorularınızda da size yardımcı olmak için, Kedi Maması kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler veriyoruz. En süratli teslimat prosedürleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti süreleri gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Tedarik etme işlemi için de CATPLUS satıcıları üzerinden kolayca gönderebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat olanaklarını görüntüleyebilir, ayrıntılı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Bunun yanında, CatPlus Tavuklu Hamsili Yetişkin Kısırlaştırılmış 15 kg Kedi Maması ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de göz önüne alarak en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

CatPlus Tavuklu Hamsili Yetişkin Kısırlaştırılmış 15 kg Kedi Maması Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden yapılmış özellikler yer alıyor. Bunların yanında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Kullananlar, CatPlus Tavuklu Hamsili Yetişkin Kısırlaştırılmış 15 kg Kedi Maması ile istedikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

İnceleme

CATPLUS tarafından üretilen Kedi Maması kategorisindeki CatPlus Tavuklu Hamsili Yetişkin Kısırlaştırılmış 15 kg Kedi Maması, ilgilenenlerin umutlarını gidermeyi amaçlayan bir üründür.

CatPlus Tavuklu Hamsili Yetişkin Kısırlaştırılmış 15 kg Kedi Maması Fiyatı

CatPlus Tavuklu Hamsili Yetişkin Kısırlaştırılmış 15 kg Kedi Maması fiyatı hususunda ise fiyat-performans oranı iyi durumda bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla edinebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Ek olarak, sayfamızda düzenli olarak güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Teknik Servis

Kedi Maması teknik servisleri için ürünün web sitesine uğramanızı rica ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden edindiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı CatPlus Tavuklu Hamsili Yetişkin Kısırlaştırılmış 15 kg Kedi Maması için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir talebinde bulunabilirsiniz.CatPlus Tavuklu Hamsili Yetişkin Kısırlaştırılmış 15 kg Kedi Maması videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.