FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Parfüm > Chanel > Chanel Chance Eau Tendre EDP 50 ml Kadın Parfümü Fiyatı Chanel Chance Eau Tendre EDP 50 ml Kadın Parfümü

Chanel Chance Eau Tendre EDP 50 ml Kadın Parfümü Fiyatı

Yapılan 25973 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.2/5

PUAN
84/100

Chanel Chance Eau Tendre EDP 50 ml Kadın Parfümü fiyatı ve özellikleri konusunda bilgi alabileceğiniz makalemizde bir de ürünü deneyimleyenler tarafından yazılan Chanel Chance Eau Tendre EDP 50 ml Kadın Parfümü yorumları da yayınlanmaktadır. Chanel Chance Eau Tendre EDP 50 ml Kadın Parfümü satın almayı arzu edenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş verilmeden teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı detaylarını aracılığı ile Chanel Chance Eau Tendre EDP 50 ml Kadın Parfümü nereden alabilirim diye soran alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi yazabilir diğer kullanıcılara fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Cinsiyet

Kadın

Hacim

50 ml

Sınıfı

EDP

Model/Seri

Chance Eau Tendre

Chanel Chance Eau Tendre EDP 50 ml Kadın Parfümü Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Chanel Chance Eau Tendre EDP 50 ml Kadın Parfümü Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek kaliteli malzemelerden yaratılmış özellikler içeriyor. Bunların dışında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de oldukça gelişmiş durumda. Tüketiciler, Chanel Chance Eau Tendre EDP 50 ml Kadın Parfümü ile arzu ettikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize dair sorularınızda da size destek vermek için, Parfüm kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile ilgili bilgiler sağlıyoruz. En kısa sürede teslimat süreçleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da geniş çaplı bilgiye erişebilirsiniz.

Chanel Chance Eau Tendre EDP 50 ml Kadın Parfümü Fiyatı

Chanel Chance Eau Tendre EDP 50 ml Kadın Parfümü fiyatı hususunda ise fiyat-performans oranı avantajlı bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir kullanım sunarak ücretinin karşılıyor. Diğer yandan, sanal mağazamızda ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Satın Al

Satın alma işlemi için de CHANEL sayfası üzerinden hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat tercihlerini görüntüleyebilir, detaylı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Diğer yandan, Chanel Chance Eau Tendre EDP 50 ml Kadın Parfümü ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

İnceleme

CHANEL tarafından üretilen Parfüm kategorisindeki Chanel Chance Eau Tendre EDP 50 ml Kadın Parfümü, tüketicilerin umutlarını karşılamayı hedefleyen bir üründür.

Teknik Servis

Parfüm teknik servisleri için ürünün web sitesine gitmenizi öneririz. Eğer ürünü internet üzerinden edindiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız vardır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı Chanel Chance Eau Tendre EDP 50 ml Kadın Parfümü için teknik servisten garanti süresi bitmedikçe tamir arzusunda bulunabilirsiniz.Chanel Chance Eau Tendre EDP 50 ml Kadın Parfümü videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.