FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Parfüm > Chanel > Chanel Chance Eau Vive EDT 50 ml Kadın Parfümü Fiyatı Chanel Chance Eau Vive EDT 50 ml Kadın Parfümü

Chanel Chance Eau Vive EDT 50 ml Kadın Parfümü Fiyatı

Yapılan 24932 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.7/5

PUAN
94/100

Chanel Chance Eau Vive EDT 50 ml Kadın Parfümü fiyatı ve özellikleri hususunda bilgi elde edebileceğiniz sitemizde bir de ürünü tecrübe edenler tarafından gönderilen Chanel Chance Eau Vive EDT 50 ml Kadın Parfümü yorumları da yayınlanmaktadır. Chanel Chance Eau Vive EDT 50 ml Kadın Parfümü satın almayı talep edenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş verilmeden teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı kurallarını yardımı ile Chanel Chance Eau Vive EDT 50 ml Kadın Parfümü nereden alabilirim diye merak eden tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi yazabilir diğer tüketicilere deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Cinsiyet

Kadın

Hacim

50 ml

Sınıfı

EDT

Model/Seri

Chance Eau Vive

Chanel Chance Eau Vive EDT 50 ml Kadın Parfümü Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Chanel Chance Eau Vive EDT 50 ml Kadın Parfümü Fiyatı

Chanel Chance Eau Vive EDT 50 ml Kadın Parfümü fiyatı incelendiğinde ise fiyat-performans oranı yüksek bir üründür. Bütçe dostu bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin karşılıyor. Ayrıca, web sitemizde sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de CHANEL web sitesi üzerinden kolayca gönderebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat olanaklarını görüntüleyebilir, ayrıntılı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak, Chanel Chance Eau Vive EDT 50 ml Kadın Parfümü ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de listeleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

İnceleme

CHANEL tarafından üretilen Parfüm kategorisindeki Chanel Chance Eau Vive EDT 50 ml Kadın Parfümü, ilgilenenlerin umutlarını karşılamayı gaye edinen bir üründür.

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize dair sorularınızda da size destek vermek için, Parfüm kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar özelinde bilgiler veriyoruz. En çabuk teslimat prosedürleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti kapsamı gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

Teknik Servis

Parfüm teknik servisleri için ürünün web sitesine erişmenizi rica ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden edindiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm ürünler için geçerli değildir. Arızalı Chanel Chance Eau Vive EDT 50 ml Kadın Parfümü için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir talebinde bulunabilirsiniz.

Chanel Chance Eau Vive EDT 50 ml Kadın Parfümü Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek kaliteli malzemelerden imal edilmiş özellikler bulunuyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Kullananlar, Chanel Chance Eau Vive EDT 50 ml Kadın Parfümü ile istedikleri işi basitçe yapabilirler.Chanel Chance Eau Vive EDT 50 ml Kadın Parfümü videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.