FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Parfüm > Chanel > Chanel Coco Mademoiselle Intense EDP 200 ml Kadın Parfümü Fiyatı Chanel Coco Mademoiselle Intense EDP 200 ml Kadın Parfümü

Chanel Coco Mademoiselle Intense EDP 200 ml Kadın Parfümü Fiyatı

Yapılan 26802 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.6/5

PUAN
92/100

Chanel Coco Mademoiselle Intense EDP 200 ml Kadın Parfümü fiyatı ve özellikleri hususunda bilgiye ulaşabileceğiniz sayfamızda ayrıca ürünü deneyimleyenler tarafından gönderilen Chanel Coco Mademoiselle Intense EDP 200 ml Kadın Parfümü yorumları da yer almaktadır. Chanel Coco Mademoiselle Intense EDP 200 ml Kadın Parfümü satın almayı talep edenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş verilmeden teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı detaylarını üzerinden Chanel Coco Mademoiselle Intense EDP 200 ml Kadın Parfümü nereden alabilirim diye merak eden müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu belirtebilir diğer tüketicilere fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Cinsiyet

Kadın

Hacim

200 ml

Sınıfı

EDP

Model/Seri

Coco Mademoiselle Intense

Chanel Coco Mademoiselle Intense EDP 200 ml Kadın Parfümü Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Chanel Coco Mademoiselle Intense EDP 200 ml Kadın Parfümü Fiyatı

Chanel Coco Mademoiselle Intense EDP 200 ml Kadın Parfümü fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı iyi durumda bir üründür. Uygun bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Diğer yandan, sanal mağazamızda sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

İnceleme

CHANEL tarafından üretilen Parfüm kategorisindeki Chanel Coco Mademoiselle Intense EDP 200 ml Kadın Parfümü, tüketicilerin ihtiyaçlarını tatmin etmeyi amaçlayan bir üründür.

Chanel Coco Mademoiselle Intense EDP 200 ml Kadın Parfümü Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında standart üstü malzemelerden yapılmış özellikler yer alıyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de oldukça gelişmiş durumda. Satın alanlar, Chanel Coco Mademoiselle Intense EDP 200 ml Kadın Parfümü ile arzu ettikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize konusunda sorularınızda da size yardım iletmek için, Parfüm kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler sağlıyoruz. En kısa sürede teslimat süreçleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Tedarik etme işlemi için de CHANEL web sitesi üzerinden hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat olanaklarını görüntüleyebilir, ayrıntılı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Diğer yandan, Chanel Coco Mademoiselle Intense EDP 200 ml Kadın Parfümü ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de göz önüne alarak en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Teknik Servis

Parfüm teknik servisleri için ürünün web sitesine erişmenizi rica ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı Chanel Coco Mademoiselle Intense EDP 200 ml Kadın Parfümü için teknik servisten garanti süresi bitmedikçe tamir başvurusunda bulunabilirsiniz.Chanel Coco Mademoiselle Intense EDP 200 ml Kadın Parfümü videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.