FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Switch > CNet > CNet CGS-800 Switch Fiyatı CNet CGS-800 Switch

CNet CGS-800 Switch Fiyatı

Yapılan 24653 kullanıcı değerlendirmesine göre

3.8/5

PUAN
76/100

CNet CGS-800 Switch fiyatı ve özellikleri hususunda bilgi elde edebileceğiniz sitemizde ayrıca ürünü kullananlar tarafından yazılan CNet CGS-800 Switch yorumları da yayınlanmaktadır. CNet CGS-800 Switch satın almayı isteyenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş verilmeden teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı bilgilerini aracılığı ile CNet CGS-800 Switch nereden alabilirim diye merak eden ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi belirtebilir diğer kullanıcılara tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

LAN Türü

Gigabit Ethernet

LAN Portu Sayısı

8 Adet

CNet CGS-800 Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

Fonksiyonlar
Switch

BAĞLANTI

LAN
Var
LAN Türü
Gigabit Ethernet
LAN Portu Sayısı
8 Adet

CNet CGS-800 Switch Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

CNet CGS-800 Switch

Fonksiyonlar özelliği nedir?

Fonksiyonlar özelliği Switch olarak duyurulmuştur.

LAN özelliği var mı?

Üründe LAN özelliği Var

LAN Türü özelliği nedir?

LAN Türü özelliği Gigabit Ethernet olarak duyurulmuştur.

LAN Portu Sayısı özelliği nedir?

LAN Portu Sayısı özelliği 8 Adet olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Nerede Satılır?

Nereden sipariş edebileceğinize konusunda sorularınızda da size yardımcı olmak için, Switch kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar özelinde bilgiler açıklıyoruz. En kısa sürede teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.

CNet CGS-800 Switch Fiyatı

CNet CGS-800 Switch fiyatı incelendiğinde ise fiyat-performans oranı yüksek bir üründür. Ekonomik bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Ayrıca, sayfamızda sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

İnceleme

CNET tarafından üretilen Switch kategorisindeki CNet CGS-800 Switch, tüketicilerin umutlarını karşılamayı maksat edinen bir üründür.

Satın Al

Tedarik etme işlemi için de CNET mağazaları üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat olanaklarını görüntüleyebilir, detaylı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Bunun yanında, CNet CGS-800 Switch ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de listeleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

CNet CGS-800 Switch Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında standart üstü malzemelerden imal edilmiş özellikler içeriyor. Bunların dışında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de üst seviyede gelişmiş durumda. Kullananlar, CNet CGS-800 Switch ile istedikleri işi sıkıntı çekmeden yapabilirler.

Teknik Servis

Switch teknik servisleri için ürünün web sitesine ulaşmanızı rica ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden edindiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız vardır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı CNet CGS-800 Switch için teknik servisten garanti süresi bitmedikçe tamir arzusunda bulunabilirsiniz.CNet CGS-800 Switch videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.