FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Tansiyon Aleti > Comfort Plus > Comfort Plus KP-7520 Tam Otomatik Tansiyon Aleti Fiyatı Comfort Plus KP-7520 Tam Otomatik Tansiyon Aleti

Comfort Plus KP-7520 Tam Otomatik Tansiyon Aleti Fiyatı

Yapılan 24702 kullanıcı değerlendirmesine göre

3.9/5

PUAN
78/100

Comfort Plus KP-7520 Tam Otomatik Tansiyon Aleti fiyatı ve özellikleri konusunda bilgi elde edebileceğiniz sayfamızda ek olarak ürünü tecrübe edenler tarafından gönderilen Comfort Plus KP-7520 Tam Otomatik Tansiyon Aleti yorumları da bulunmaktadır. Comfort Plus KP-7520 Tam Otomatik Tansiyon Aleti satın almayı düşünenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş yapılmadan teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı kurallarını yardımı ile Comfort Plus KP-7520 Tam Otomatik Tansiyon Aleti nereden alabilirim diye soran ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi gönderebilir diğer kullanıcılara deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ölçüm Yeri

Üst Kol

Kullanıcı Desteği

2 Kullanıcı

Toplam Hafıza

100 Ölçüm

Hafıza

Konuşma Özelliği

Düzensiz Ritim Uyarısı

Comfort Plus KP-7520 Tam Otomatik Tansiyon Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Cihaz Tipi
Tam Otomatik
Ölçüm Yeri
Üst Kol
Kullanıcı Desteği
2 Kullanıcı
Kullanıcı Hafızası
50 Ölçüm

TEKNİK ÖZELLİKLER

Konuşma Özelliği
Yok
Düzensiz Ritim Uyarısı
Var
Hafıza
Var
Toplam Hafıza
100 Ölçüm

Comfort Plus KP-7520 Tam Otomatik Tansiyon Aleti Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Comfort Plus KP-7520 Tam Otomatik Tansiyon Aleti

Cihaz Tipi özelliği nedir?

Cihaz Tipi özelliği Tam Otomatik olarak duyurulmuştur.

Ölçüm Yeri özelliği nedir?

Ölçüm Yeri özelliği Üst Kol olarak duyurulmuştur.

Kullanıcı Desteği özelliği nedir?

Kullanıcı Desteği özelliği 2 Kullanıcı olarak duyurulmuştur.

Kullanıcı Hafızası özelliği nedir?

Kullanıcı Hafızası özelliği 50 Ölçüm olarak duyurulmuştur.

Konuşma Özelliği özelliği var mı?

Üründe Konuşma Özelliği özelliği Yok

Düzensiz Ritim Uyarısı özelliği var mı?

Üründe Düzensiz Ritim Uyarısı özelliği Var

Hafıza özelliği var mı?

Üründe Hafıza özelliği Var

Toplam Hafıza özelliği nedir?

Toplam Hafıza özelliği 100 Ölçüm olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

İnceleme

COMFORT PLUS tarafından üretilen Tansiyon Aleti kategorisindeki Comfort Plus KP-7520 Tam Otomatik Tansiyon Aleti, satın alanların beklentilerini karşılamayı amaçlayan bir üründür.

Comfort Plus KP-7520 Tam Otomatik Tansiyon Aleti Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden yaratılmış özellikler sunuyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Tüketiciler, Comfort Plus KP-7520 Tam Otomatik Tansiyon Aleti ile hedefledikleri işi zorlanmadan yapabilirler.

Comfort Plus KP-7520 Tam Otomatik Tansiyon Aleti Fiyatı

Comfort Plus KP-7520 Tam Otomatik Tansiyon Aleti fiyatı incelendiğinde ise fiyat-performans oranı iyi durumda bir üründür. Ekonomik bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin hakkını veriyor. Ek olarak, web sitemizde sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de COMFORT PLUS mağazaları üzerinden basitçe gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat olanaklarını görüntüleyebilir, iyi incelenmiş incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Comfort Plus KP-7520 Tam Otomatik Tansiyon Aleti ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de görüntüleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize ilişkin sorularınızda da size destek vermek için, Tansiyon Aleti kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler sağlıyoruz. En süratli teslimat süreçleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti kapsamı gibi konularda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Teknik Servis

Tansiyon Aleti teknik servisleri için ürünün web sitesine erişmenizi hatırlatırız. Eğer ürünü internet üzerinden aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm siparişler için geçerli değildir. Arızalı Comfort Plus KP-7520 Tam Otomatik Tansiyon Aleti için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir isteğinde bulunabilirsiniz.Comfort Plus KP-7520 Tam Otomatik Tansiyon Aleti videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.