FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Fırın > Conti > Conti CAF-404 Ankastre Fırın Fiyatı Conti CAF-404 Ankastre Fırın

Conti CAF-404 Ankastre Fırın Fiyatı

Yapılan 24195 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.1/5

PUAN
82/100

Conti CAF-404 Ankastre Fırın fiyatı ve özellikleri konusunda bilgi edinebileceğiniz incelememizde ayrıca ürünü deneyimleyenler tarafından yazılan Conti CAF-404 Ankastre Fırın yorumları da bulunmaktadır. Conti CAF-404 Ankastre Fırın satın almayı isteyenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı bilgilerini vasıtasıyla Conti CAF-404 Ankastre Fırın nereden alabilirim diye soran alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi ekleyebilir diğer tüketicilere rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Fırın Tipi

Ankastre

Hacim

66 lt

Fonksiyon Sayısı

9

Kapak Sayısı

1

Conti CAF-404 Ankastre Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Fırın Tipi
Ankastre
Fonksiyon Sayısı
9
Hacim
66 lt
Diğer Özellikler
Buz Çözme
Multifonksiyonel Fırın
Cam İç Kapak
Emaye Tepsi
Izgara Teli
Soğuk Hava Fanı

FIRIN

Kapak Sayısı
1
Zamanlayıcı
Var
Izgara
Var
Aydınlatma
Var
Saat
Var

TASARIM

Renk
Siyah

Conti CAF-404 Ankastre Fırın Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Conti CAF-404 Ankastre Fırın

Fırın Tipi özelliği nedir?

Fırın Tipi özelliği Ankastre olarak duyurulmuştur.

Fonksiyon Sayısı özelliği nedir?

Fonksiyon Sayısı özelliği 9 olarak duyurulmuştur.

Hacim özelliği nedir?

Hacim özelliği 66 lt olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Buz Çözme Multifonksiyonel Fırın Cam İç Kapak Emaye Tepsi Izgara Teli Soğuk Hava Fanı olarak duyurulmuştur.

Kapak Sayısı özelliği nedir?

Kapak Sayısı özelliği 1 olarak duyurulmuştur.

Zamanlayıcı özelliği var mı?

Üründe Zamanlayıcı özelliği Var

Izgara özelliği var mı?

Üründe Izgara özelliği Var

Aydınlatma özelliği var mı?

Üründe Aydınlatma özelliği Var

Saat özelliği var mı?

Üründe Saat özelliği Var

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Siyah olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de CONTI mağazaları üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat seçeneklerini görüntüleyebilir, detaylı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına elde edebilirsiniz. Bunun yanında, Conti CAF-404 Ankastre Fırın ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de göz önüne alarak en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş verebileceğinize konusunda sorularınızda da size destek vermek için, Fırın kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile ilgili bilgiler açıklıyoruz. En çabuk teslimat prosedürleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti kapsamı gibi konularda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Conti CAF-404 Ankastre Fırın Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden üretilmiş özellikler içeriyor. Bunların dışında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de üst seviyede gelişmiş durumda. Tüketiciler, Conti CAF-404 Ankastre Fırın ile diledikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

İnceleme

CONTI tarafından üretilen Fırın kategorisindeki Conti CAF-404 Ankastre Fırın, kullanıcıların umutlarını doyurmayı hedefleyen bir üründür.

Conti CAF-404 Ankastre Fırın Fiyatı

Conti CAF-404 Ankastre Fırın fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı avantajlı bir üründür. Ekonomik bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir deneyim sunarak ücretinin hakkını veriyor. Bunun yanında, mağazalarımızda sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Teknik Servis

Fırın teknik servisleri için ürünün web sitesine erişmenizi tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm siparişler için geçerli değildir. Arızalı Conti CAF-404 Ankastre Fırın için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir isteğinde bulunabilirsiniz.Conti CAF-404 Ankastre Fırın videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.