FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Davines > Davines Minu 250 ml Şampuan Fiyatı Davines Minu 250 ml Şampuan

Davines Minu 250 ml Şampuan Fiyatı

Yapılan 25541 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.5/5

PUAN
90/100

Davines Minu 250 ml Şampuan fiyatı ve özellikleri hususunda bilgi edinebileceğiniz sitemizde bir de ürünü deneyimleyenler tarafından yazılan Davines Minu 250 ml Şampuan yorumları da yayınlanmaktadır. Davines Minu 250 ml Şampuan satın almayı düşünenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş yapılmadan teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı şartlarını yardımı ile Davines Minu 250 ml Şampuan nereden alabilirim diye merak eden ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi gönderebilir diğer tüketicilere deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Şampuan

Kullanıcı Tipi

Unisex

Saç Tipi

Boyalı Saç

Ağırlık

250 ml

Davines Minu 250 ml Şampuan Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Davines Minu 250 ml Şampuan ile Kabaran Saçlarınız Diri ve Parlak Olsun!

Davines Minu 250 ml Şampuan, yüksek kaliteli bitkisel esansiyel yağlar ve organik tarım bitkileri ile vebalı saçlarınıza doğal aydınlık ve sağlık getiriyor. Bu harika şampuan saçlarınızın parlayan ve diri olmasını sağlar. Içerdiği organik içeriklerin yanı sıra, bu şampuan saçlarınızı temizler ve sağlığına kavuşturur. Şampuanda kullanılan doğal esansiyel yağlar ile saçların nemlenmesi ve beslenmesi sağlanır.
 • Buna ek olarak şampuan sayesinde, saçlarınızın güç kazanması ve kolay taranması da sağlanır.
 • Saçlarınız artık daha canlı, parlak ve sağlıklı olacak.
 • Bu şampuan her cilt tipi ile uyumlu olup ücretsiz paraben ve formaldehit içermez.
 • Davines Minu 250 ml Şampuan vebalı saçlarınıza yeni bir parlaklık ve canlılık getirecektir. Kullanımı kolay bu doğal şampuan ile saçlarınızın mükemmel bir görünüme kavuşması için her gün kullanabilirsiniz.

  Davines Minu 250 ml Şampuan videoları, resimleri, alışveriş

  logo

  logo

  Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
  Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.