FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Motorlu Testere > DBK > DBK PR-GS 5201 Motorlu Testere Fiyatı DBK PR-GS 5201 Motorlu Testere

DBK PR-GS 5201 Motorlu Testere Fiyatı

Yapılan 22205 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.3/5

PUAN
86/100

DBK PR-GS 5201 Motorlu Testere fiyatı ve özellikleri konusunda bilgi elde edebileceğiniz incelememizde bir de ürünü tecrübe edenler tarafından gönderilen DBK PR-GS 5201 Motorlu Testere yorumları da yayınlanmaktadır. DBK PR-GS 5201 Motorlu Testere satın almayı isteyenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş yapılmadan teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı şartlarını yardımı ile DBK PR-GS 5201 Motorlu Testere nereden alabilirim diye merak eden ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu gönderebilir diğer tüketicilere deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Güç (Benzinli)

2.5 hp

Kullanım Tipi

Kablosuz

Güç Kaynağı

Benzin

Yakıt Tank Kapasitesi

0.55 lt

Zincir Freni

DBK PR-GS 5201 Motorlu Testere Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Motorlu Testere
Güç Kaynağı
Benzin
Kullanım Tipi
Kablosuz
Diğer Özellikler
Elektronik Tetik Hızı
Geri Tepme Koruması
Otomatik Zincir Yağlama
Zincir Koruma Bariyeri

TEKNİK ÖZELLİKLER

Güç (Benzinli)
2.5 hp
Yakıt Tank Kapasitesi
0.55 lt
Yağ Kapasitesi
0.26 lt
Pala Boyu
50 cm
Zincir Hızı
19 m/sn
Zincir Freni
Var

TASARIM VE AKSESUAR

Renk
Kırmızı

DBK PR-GS 5201 Motorlu Testere Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

DBK PR-GS 5201 Motorlu Testere

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Motorlu Testere olarak duyurulmuştur.

Güç Kaynağı özelliği nedir?

Güç Kaynağı özelliği Benzin olarak duyurulmuştur.

Kullanım Tipi özelliği nedir?

Kullanım Tipi özelliği Kablosuz olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Elektronik Tetik Hızı Geri Tepme Koruması Otomatik Zincir Yağlama Zincir Koruma Bariyeri olarak duyurulmuştur.

Güç (Benzinli) özelliği nedir?

Güç (Benzinli) özelliği 2.5 hp olarak duyurulmuştur.

Yakıt Tank Kapasitesi özelliği nedir?

Yakıt Tank Kapasitesi özelliği 0.55 lt olarak duyurulmuştur.

Yağ Kapasitesi özelliği nedir?

Yağ Kapasitesi özelliği 0.26 lt olarak duyurulmuştur.

Pala Boyu özelliği nedir?

Pala Boyu özelliği 50 cm olarak duyurulmuştur.

Zincir Hızı özelliği nedir?

Zincir Hızı özelliği 19 m/sn olarak duyurulmuştur.

Zincir Freni özelliği var mı?

Üründe Zincir Freni özelliği Var

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Kırmızı olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Teknik Servis

Motorlu Testere teknik servisleri için ürünün web sitesine erişmenizi tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız vardır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı DBK PR-GS 5201 Motorlu Testere için teknik servisten garanti süresi boyunca tamir arzusunda bulunabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden satın alabileceğinize konusunda sorularınızda da size yardım iletmek için, Motorlu Testere kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler sağlıyoruz. En çabuk teslimat olanakları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Tedarik etme işlemi için de DBK mağazaları üzerinden sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat olanaklarını görüntüleyebilir, detaylı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, DBK PR-GS 5201 Motorlu Testere ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

İnceleme

DBK tarafından üretilen Motorlu Testere kategorisindeki DBK PR-GS 5201 Motorlu Testere, ilgilenenlerin ümitlerini karşılamayı amaçlayan bir üründür.

DBK PR-GS 5201 Motorlu Testere Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında standart üstü malzemelerden yapılmış özellikler içeriyor. Bunların yanında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Tüketiciler, DBK PR-GS 5201 Motorlu Testere ile istedikleri işi zorlanmadan yapabilirler.

DBK PR-GS 5201 Motorlu Testere Fiyatı

DBK PR-GS 5201 Motorlu Testere fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı iyi durumda bir üründür. Uygun bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir kullanım sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Ayrıca, web sitemizde düzenli olarak güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.DBK PR-GS 5201 Motorlu Testere videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.