FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Tıraş Makinesi > Dearling > Dearling RF-3790 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyatı Dearling RF-3790 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi

Dearling RF-3790 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyatı

Yapılan 23365 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.5/5

PUAN
90/100

Dearling RF-3790 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi edinebileceğiniz sayfamızda ek olarak ürünü deneyimleyenler tarafından gönderilen Dearling RF-3790 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi yorumları da gösterilmektedir. Dearling RF-3790 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi satın almayı arzu edenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş verilmeden teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı şartlarını vasıtasıyla Dearling RF-3790 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi nereden alabilirim diye soran ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi gönderebilir diğer kullanıcılara tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kullanım Şekli

Kablosuz

Pil Tipi

Ni-MH

Şarj Tipi

Adaptör

Şarj Göstergesi

Dearling RF-3790 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Cihaz Tipi
Çok Amaçlı Tıraş Makinesi
Kullanım Alanları
Saç Tıraşı
Sakal Kısaltma
Ense Traşı
Kullanım Şekli
Kablosuz

TEKNİK ÖZELLİKLER

Pil Tipi
Ni-MH
Kalem Pil
Şarj Göstergesi
Var
Şarj Tipi
Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

Başlık Tipleri
Ana Başlık
Tarak Tipleri
Ayarlanabilir Tarak
Renk Seçenekleri
Gri
Kahverengi
Mavi

Dearling RF-3790 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Dearling RF-3790 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi

Cihaz Tipi özelliği nedir?

Cihaz Tipi özelliği Çok Amaçlı Tıraş Makinesi olarak duyurulmuştur.

Kullanım Alanları özelliği nedir?

Kullanım Alanları özelliği Saç Tıraşı Sakal Kısaltma Ense Traşı olarak duyurulmuştur.

Kullanım Şekli özelliği nedir?

Kullanım Şekli özelliği Kablosuz olarak duyurulmuştur.

Pil Tipi özelliği nedir?

Pil Tipi özelliği Ni-MH Kalem Pil olarak duyurulmuştur.

Şarj Göstergesi özelliği var mı?

Üründe Şarj Göstergesi özelliği Var

Şarj Tipi özelliği nedir?

Şarj Tipi özelliği Adaptör olarak duyurulmuştur.

Başlık Tipleri özelliği nedir?

Başlık Tipleri özelliği Ana Başlık olarak duyurulmuştur.

Tarak Tipleri özelliği nedir?

Tarak Tipleri özelliği Ayarlanabilir Tarak olarak duyurulmuştur.

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Gri Kahverengi Mavi olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

İnceleme

DEARLING tarafından üretilen Tıraş Makinesi kategorisindeki Dearling RF-3790 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi, tüketicilerin ümitlerini gidermeyi gaye edinen bir üründür.

Satın Al

Satın alma işlemi için de DEARLING mağazaları üzerinden sorunsuzca verebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat tercihlerini görüntüleyebilir, iyi incelenmiş incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Bunun yanında, Dearling RF-3790 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Dearling RF-3790 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyatı

Dearling RF-3790 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı avantajlı bir üründür. Ekonomik bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir kullanım sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Ek olarak, sanal mağazamızda ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Teknik Servis

Tıraş Makinesi teknik servisleri için ürünün web sitesine gitmenizi öneririz. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı Dearling RF-3790 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi için teknik servisten garanti süresi bitmedikçe tamir başvurusunda bulunabilirsiniz.

Dearling RF-3790 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden yapılmış özellikler yer alıyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Tüketiciler, Dearling RF-3790 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi ile hedefledikleri işi zorlanmadan yapabilirler.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş verebileceğinize konusunda sorularınızda da size destek vermek için, Tıraş Makinesi kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar özelinde bilgiler sağlıyoruz. En kısa sürede teslimat prosedürleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.Dearling RF-3790 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.