FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Bakliyat > Dokuzlar > Dokuzlar Kırık Pirinç 1 kg Bakliyat Fiyatı Dokuzlar Kırık Pirinç 1 kg Bakliyat

Dokuzlar Kırık Pirinç 1 kg Bakliyat Fiyatı

Yapılan 25495 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.8/5

PUAN
96/100

Dokuzlar Kırık Pirinç 1 kg Bakliyat fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgiye ulaşabileceğiniz sitemizde ayrıca ürünü satın alanlar tarafından yazılan Dokuzlar Kırık Pirinç 1 kg Bakliyat yorumları da yayınlanmaktadır. Dokuzlar Kırık Pirinç 1 kg Bakliyat satın almayı isteyenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı şartlarını yardımı ile Dokuzlar Kırık Pirinç 1 kg Bakliyat nereden alabilirim diye merak eden ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu ekleyebilir diğer kullanıcılara deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Pirinç

Tane Rengi

Beyaz

Tane Tipi

Kırık

Tane Büyüklüğü

Küçük

Organik Sertifikası

Dokuzlar Kırık Pirinç 1 kg Bakliyat Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Pirinç
Kullanım Alanı
Dolma/Sarma
Tatlı
Organik Sertifikası
Yok
Ağırlık
1000 g

TANE ÖZELLİKLERİ

Tane Tipi
Kırık
Tane Rengi
Beyaz
Tane Büyüklüğü
Küçük

Dokuzlar Kırık Pirinç 1 kg Bakliyat Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Dokuzlar Kırık Pirinç 1 kg Bakliyat

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Pirinç olarak duyurulmuştur.

Kullanım Alanı özelliği nedir?

Kullanım Alanı özelliği Dolma/Sarma Tatlı olarak duyurulmuştur.

Organik Sertifikası özelliği var mı?

Üründe Organik Sertifikası özelliği Yok

Ağırlık özelliği nedir?

Ağırlık özelliği 1000 g olarak duyurulmuştur.

Tane Tipi özelliği nedir?

Tane Tipi özelliği Kırık olarak duyurulmuştur.

Tane Rengi özelliği nedir?

Tane Rengi özelliği Beyaz olarak duyurulmuştur.

Tane Büyüklüğü özelliği nedir?

Tane Büyüklüğü özelliği Küçük olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Nerede Satılır?

Nereden satın alabileceğinize dair sorularınızda da size yardımcı olmak için, Bakliyat kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile alakalı bilgiler veriyoruz. En hızlı teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.

İnceleme

DOKUZLAR tarafından üretilen Bakliyat kategorisindeki Dokuzlar Kırık Pirinç 1 kg Bakliyat, ilgilenenlerin ihtiyaçlarını gidermeyi amaçlayan bir üründür.

Dokuzlar Kırık Pirinç 1 kg Bakliyat Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında standart üstü malzemelerden imal edilmiş özellikler sunuyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Satın alanlar, Dokuzlar Kırık Pirinç 1 kg Bakliyat ile hedefledikleri işi zorlanmadan yapabilirler.

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de DOKUZLAR web sitesi üzerinden hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, detaylı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Ek olarak, Dokuzlar Kırık Pirinç 1 kg Bakliyat ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de görüntüleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Teknik Servis

Bakliyat teknik servisleri için ürünün web sitesine erişmenizi tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm siparişler için geçerli değildir. Arızalı Dokuzlar Kırık Pirinç 1 kg Bakliyat için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir başvurusunda bulunabilirsiniz.

Dokuzlar Kırık Pirinç 1 kg Bakliyat Fiyatı

Dokuzlar Kırık Pirinç 1 kg Bakliyat fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Bütçe dostu bir fiyatla satın alabileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Ayrıca, sanal mağazamızda düzenli olarak güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.Dokuzlar Kırık Pirinç 1 kg Bakliyat videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.