FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Bakliyat > Dola > Dola Ata Tohum Derviş Pirinci Kızıl Pirinç 25 kg Bakliyat Fiyatı Dola Ata Tohum Derviş Pirinci Kızıl Pirinç 25 kg Bakliyat

Dola Ata Tohum Derviş Pirinci Kızıl Pirinç 25 kg Bakliyat Fiyatı

Yapılan 26899 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.4/5

PUAN
88/100

Dola Ata Tohum Derviş Pirinci Kızıl Pirinç 25 kg Bakliyat fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi edinebileceğiniz sayfamızda bir de ürünü satın alanlar tarafından belirtilen Dola Ata Tohum Derviş Pirinci Kızıl Pirinç 25 kg Bakliyat yorumları da gösterilmektedir. Dola Ata Tohum Derviş Pirinci Kızıl Pirinç 25 kg Bakliyat satın almayı arzu edenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı bilgilerini üzerinden Dola Ata Tohum Derviş Pirinci Kızıl Pirinç 25 kg Bakliyat nereden alabilirim diye ilgilenen alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi yazabilir diğer kullanıcılara tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Pirinç

Ürün Cinsi

Kızıl Pirinç

Menşei

Türkiye

Tane Rengi

Kızıl

Tane Tipi

Normal

Tane Büyüklüğü

Orta/Normal

Organik Sertifikası

Dola Ata Tohum Derviş Pirinci Kızıl Pirinç 25 kg Bakliyat Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Pirinç
Ürün Cinsi
Kızıl Pirinç
Kullanım Alanı
Pilav
Menşei
Türkiye
Gluten
Yok
Organik Sertifikası
Yok
Ağırlık
25000 g

TANE ÖZELLİKLERİ

Tane Tipi
Normal
Tane Rengi
Kızıl
Tane Büyüklüğü
Orta/Normal

Dola Ata Tohum Derviş Pirinci Kızıl Pirinç 25 kg Bakliyat Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Dola Ata Tohum Derviş Pirinci Kızıl Pirinç 25 kg Bakliyat

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Pirinç olarak duyurulmuştur.

Ürün Cinsi özelliği nedir?

Ürün Cinsi özelliği Kızıl Pirinç olarak duyurulmuştur.

Kullanım Alanı özelliği nedir?

Kullanım Alanı özelliği Pilav olarak duyurulmuştur.

Menşei özelliği nedir?

Menşei özelliği Türkiye olarak duyurulmuştur.

Gluten özelliği var mı?

Üründe Gluten özelliği Yok

Organik Sertifikası özelliği var mı?

Üründe Organik Sertifikası özelliği Yok

Ağırlık özelliği nedir?

Ağırlık özelliği 25000 g olarak duyurulmuştur.

Tane Tipi özelliği nedir?

Tane Tipi özelliği Normal olarak duyurulmuştur.

Tane Rengi özelliği nedir?

Tane Rengi özelliği Kızıl olarak duyurulmuştur.

Tane Büyüklüğü özelliği nedir?

Tane Büyüklüğü özelliği Orta/Normal olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Dola Ata Tohum Derviş Pirinci Kızıl Pirinç 25 kg Bakliyat Fiyatı

Dola Ata Tohum Derviş Pirinci Kızıl Pirinç 25 kg Bakliyat fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı avantajlı bir üründür. Ekonomik bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Bunun yanında, sayfamızda ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

İnceleme

DOLA tarafından üretilen Bakliyat kategorisindeki Dola Ata Tohum Derviş Pirinci Kızıl Pirinç 25 kg Bakliyat, kullanıcıların umutlarını tatmin etmeyi hedefleyen bir üründür.

Nerede Satılır?

Nereden satın alabileceğinize konusunda sorularınızda da size destek vermek için, Bakliyat kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile ilgili bilgiler iletiyoruz. En kısa sürede teslimat süreçleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da geniş çaplı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de DOLA web sitesi üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat tercihlerini görüntüleyebilir, detaylı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına elde edebilirsiniz. Ek olarak, Dola Ata Tohum Derviş Pirinci Kızıl Pirinç 25 kg Bakliyat ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de göz önüne alarak en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Dola Ata Tohum Derviş Pirinci Kızıl Pirinç 25 kg Bakliyat Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında standart üstü malzemelerden üretilmiş özellikler sunuyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de üst seviyede gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Dola Ata Tohum Derviş Pirinci Kızıl Pirinç 25 kg Bakliyat ile istedikleri işi basitçe yapabilirler.

Teknik Servis

Bakliyat teknik servisleri için ürünün web sitesine erişmenizi rica ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden edindiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm ürünler için geçerli değildir. Arızalı Dola Ata Tohum Derviş Pirinci Kızıl Pirinç 25 kg Bakliyat için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir arzusunda bulunabilirsiniz.Dola Ata Tohum Derviş Pirinci Kızıl Pirinç 25 kg Bakliyat videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.