FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Kağıt Havlu > Dolce > Dolce 21 cm Hareketli Kağıt Havlu 6 Rulo Kağıt Havlu Fiyatı Dolce 21 cm Hareketli Kağıt Havlu 6 Rulo Kağıt Havlu

Dolce 21 cm Hareketli Kağıt Havlu 6 Rulo Kağıt Havlu Fiyatı

Yapılan 24325 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.2/5

PUAN
84/100

Dolce 21 cm Hareketli Kağıt Havlu 6 Rulo Kağıt Havlu fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgiye ulaşabileceğiniz makalemizde aynı zamanda ürünü kullananlar tarafından gönderilen Dolce 21 cm Hareketli Kağıt Havlu 6 Rulo Kağıt Havlu yorumları da bulunmaktadır. Dolce 21 cm Hareketli Kağıt Havlu 6 Rulo Kağıt Havlu satın almayı düşünenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı bilgilerini vasıtasıyla Dolce 21 cm Hareketli Kağıt Havlu 6 Rulo Kağıt Havlu nereden alabilirim diye ilgilenen ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi yazabilir diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Büyük Rulo

Kullanım Tipi

Profesyonel

Yaprak Tipi

Tam Yaprak

Dispenser Tipi

Sensörlü

Rulo Sayısı

6 Rulo

Kat Sayısı

2 Katlı

Yaprak Boyutu

21 cm

Parfüm

Dolce 21 cm Hareketli Kağıt Havlu 6 Rulo Kağıt Havlu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi
Profesyonel
Dispenser Tipi
Sensörlü
Ürün Tipi
Büyük Rulo
Rulo Sayısı
6 Rulo
Parfüm
Yok
Diğer Özellikler
%100 Saf Selüloz

TASARIM

Yaprak Tipi
Tam Yaprak
Yaprak Boyutu
21 cm
Kat Sayısı
2 Katlı

Dolce 21 cm Hareketli Kağıt Havlu 6 Rulo Kağıt Havlu Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Dolce 21 cm Hareketli Kağıt Havlu 6 Rulo Kağıt Havlu

Kullanım Tipi özelliği nedir?

Kullanım Tipi özelliği Profesyonel olarak duyurulmuştur.

Dispenser Tipi özelliği nedir?

Dispenser Tipi özelliği Sensörlü olarak duyurulmuştur.

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Büyük Rulo olarak duyurulmuştur.

Rulo Sayısı özelliği nedir?

Rulo Sayısı özelliği 6 Rulo olarak duyurulmuştur.

Parfüm özelliği var mı?

Üründe Parfüm özelliği Yok

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği %100 Saf Selüloz olarak duyurulmuştur.

Yaprak Tipi özelliği nedir?

Yaprak Tipi özelliği Tam Yaprak olarak duyurulmuştur.

Yaprak Boyutu özelliği nedir?

Yaprak Boyutu özelliği 21 cm olarak duyurulmuştur.

Kat Sayısı özelliği nedir?

Kat Sayısı özelliği 2 Katlı olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de DOLCE sayfası üzerinden sorunsuzca oluşturabilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat tercihlerini görüntüleyebilir, detaylı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına elde edebilirsiniz. Ek olarak, Dolce 21 cm Hareketli Kağıt Havlu 6 Rulo Kağıt Havlu ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de listeleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize ilişkin sorularınızda da size destek vermek için, Kağıt Havlu kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile alakalı bilgiler iletiyoruz. En çabuk teslimat süreçleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

Teknik Servis

Kağıt Havlu teknik servisleri için ürünün web sitesine ulaşmanızı tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden edindiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı Dolce 21 cm Hareketli Kağıt Havlu 6 Rulo Kağıt Havlu için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir isteğinde bulunabilirsiniz.

Dolce 21 cm Hareketli Kağıt Havlu 6 Rulo Kağıt Havlu Fiyatı

Dolce 21 cm Hareketli Kağıt Havlu 6 Rulo Kağıt Havlu fiyatı incelendiğinde ise fiyat-performans oranı avantajlı bir üründür. Uygun bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Ayrıca, web sitemizde düzenli olarak güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

İnceleme

DOLCE tarafından üretilen Kağıt Havlu kategorisindeki Dolce 21 cm Hareketli Kağıt Havlu 6 Rulo Kağıt Havlu, tüketicilerin beklentilerini gidermeyi amaçlayan bir üründür.

Dolce 21 cm Hareketli Kağıt Havlu 6 Rulo Kağıt Havlu Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden imal edilmiş özellikler yer alıyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de oldukça gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Dolce 21 cm Hareketli Kağıt Havlu 6 Rulo Kağıt Havlu ile hedefledikleri işi sıkıntı çekmeden yapabilirler.Dolce 21 cm Hareketli Kağıt Havlu 6 Rulo Kağıt Havlu videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.