FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Parfüm > Dolce&Gabbana > Dolce&Gabbana Light Blue Italian Zest EDT 100 ml Kadın Parfümü Fiyatı Dolce&Gabbana Light Blue Italian Zest EDT 100 ml Kadın Parfümü

Dolce&Gabbana Light Blue Italian Zest EDT 100 ml Kadın Parfümü Fiyatı

Yapılan 22875 kullanıcı değerlendirmesine göre

3.9/5

PUAN
78/100

Dolce&Gabbana Light Blue Italian Zest EDT 100 ml Kadın Parfümü fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi edinebileceğiniz incelememizde aynı zamanda ürünü tecrübe edenler tarafından değerlendirilen Dolce&Gabbana Light Blue Italian Zest EDT 100 ml Kadın Parfümü yorumları da yer almaktadır. Dolce&Gabbana Light Blue Italian Zest EDT 100 ml Kadın Parfümü satın almayı arzu edenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş verilmeden teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı şartlarını üzerinden Dolce&Gabbana Light Blue Italian Zest EDT 100 ml Kadın Parfümü nereden alabilirim diye araştırma yapan tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi ekleyebilir diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Cinsiyet

Kadın

Hacim

100 ml

Sınıfı

EDT

Model/Seri

Light Blue Italian Zest

Dolce&Gabbana Light Blue Italian Zest EDT 100 ml Kadın Parfümü Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Teknik Servis

Parfüm teknik servisleri için ürünün web sitesine ulaşmanızı hatırlatırız. Eğer ürünü internet üzerinden aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız vardır. İade hakkı tüm ürünler için geçerli değildir. Arızalı Dolce&Gabbana Light Blue Italian Zest EDT 100 ml Kadın Parfümü için teknik servisten garanti süresi boyunca tamir başvurusunda bulunabilirsiniz.

Satın Al

Satın alma işlemi için de DOLCE&GABBANA web sitesi üzerinden basitçe gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat olanaklarını görüntüleyebilir, ayrıntılı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Bunun yanında, Dolce&Gabbana Light Blue Italian Zest EDT 100 ml Kadın Parfümü ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de göz önüne alarak en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş edebileceğinize dair sorularınızda da size yardımcı olmak için, Parfüm kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile alakalı bilgiler veriyoruz. En hızlı teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

İnceleme

DOLCE&GABBANA tarafından üretilen Parfüm kategorisindeki Dolce&Gabbana Light Blue Italian Zest EDT 100 ml Kadın Parfümü, ilgilenenlerin beklentilerini karşılamayı gaye edinen bir üründür.

Dolce&Gabbana Light Blue Italian Zest EDT 100 ml Kadın Parfümü Fiyatı

Dolce&Gabbana Light Blue Italian Zest EDT 100 ml Kadın Parfümü fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı avantajlı bir üründür. Uygun bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir kullanım sunarak ücretinin haklı olduğunu kanıtlıyor. Diğer yandan, web sitemizde sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Dolce&Gabbana Light Blue Italian Zest EDT 100 ml Kadın Parfümü Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden imal edilmiş özellikler içeriyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Satın alanlar, Dolce&Gabbana Light Blue Italian Zest EDT 100 ml Kadın Parfümü ile hedefledikleri işi basitçe yapabilirler.Dolce&Gabbana Light Blue Italian Zest EDT 100 ml Kadın Parfümü videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.