FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Deterjan > Domestos > Domestos Sıfır Klor Orman Ferahlığı Çamaşır Suyu 675 ml Deterjan Fiyatı Domestos Sıfır Klor Orman Ferahlığı Çamaşır Suyu 675 ml Deterjan

Domestos Sıfır Klor Orman Ferahlığı Çamaşır Suyu 675 ml Deterjan Fiyatı

Yapılan 24093 kullanıcı değerlendirmesine göre

4/5

PUAN
80/100

Domestos Sıfır Klor Orman Ferahlığı Çamaşır Suyu 675 ml Deterjan fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi edinebileceğiniz incelememizde bir de ürünü tecrübe edenler tarafından gönderilen Domestos Sıfır Klor Orman Ferahlığı Çamaşır Suyu 675 ml Deterjan yorumları da yer almaktadır. Domestos Sıfır Klor Orman Ferahlığı Çamaşır Suyu 675 ml Deterjan satın almayı düşünenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş gerçekleştirilmeden teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı kurallarını vasıtasıyla Domestos Sıfır Klor Orman Ferahlığı Çamaşır Suyu 675 ml Deterjan nereden alabilirim diye soran alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi gönderebilir diğer ziyaretçilerimize tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Çamaşır Suyu

Ürün Yapısı

Sıvı

Kullanım Alanı

Yüzey Temizliği

Kullanım Şekli

Elde

Temizlik Bölgesi

Banyo

Parfüm

Parfümlü

Organik Sertifikası

Vegan Sertifikası

Domestos Sıfır Klor Orman Ferahlığı Çamaşır Suyu 675 ml Deterjan Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Çamaşır Suyu
Kullanım Alanı
Yüzey Temizliği
Kullanım Şekli
Elde
Ağırlık/Hacim
675 ml
Temizlik Bölgesi
Banyo
Tuvalet
Zemin
Seri
Sıfır Klor

YAPISAL ÖZELLİKLER

Ürün Yapısı
Sıvı
Parfüm
Parfümlü
İçerik Bilgileri
Ağartıcı İçermez
Dermatolojik Olarak Test Edilmiştir
Klor İçermez
Organik Sertifikası
Yok
Vegan Sertifikası
Yok

Domestos Sıfır Klor Orman Ferahlığı Çamaşır Suyu 675 ml Deterjan Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Domestos Sıfır Klor Orman Ferahlığı Çamaşır Suyu 675 ml Deterjan

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Çamaşır Suyu olarak duyurulmuştur.

Kullanım Alanı özelliği nedir?

Kullanım Alanı özelliği Yüzey Temizliği olarak duyurulmuştur.

Kullanım Şekli özelliği nedir?

Kullanım Şekli özelliği Elde olarak duyurulmuştur.

Ağırlık/Hacim özelliği nedir?

Ağırlık/Hacim özelliği 675 ml olarak duyurulmuştur.

Temizlik Bölgesi özelliği nedir?

Temizlik Bölgesi özelliği Banyo Tuvalet Zemin olarak duyurulmuştur.

Seri özelliği nedir?

Seri özelliği Sıfır Klor olarak duyurulmuştur.

Ürün Yapısı özelliği nedir?

Ürün Yapısı özelliği Sıvı olarak duyurulmuştur.

Parfüm özelliği nedir?

Parfüm özelliği Parfümlü olarak duyurulmuştur.

İçerik Bilgileri özelliği nedir?

İçerik Bilgileri özelliği Ağartıcı İçermez Dermatolojik Olarak Test Edilmiştir Klor İçermez olarak duyurulmuştur.

Organik Sertifikası özelliği var mı?

Üründe Organik Sertifikası özelliği Yok

Vegan Sertifikası özelliği var mı?

Üründe Vegan Sertifikası özelliği Yok

Detaylı Açıklama

Domestos Sıfır Klor Orman Ferahlığı Çamaşır Suyu 675 ml Deterjan Fiyatı

Domestos Sıfır Klor Orman Ferahlığı Çamaşır Suyu 675 ml Deterjan fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı iyi durumda bir üründür. Ekonomik bir fiyatla edinebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin haklı olduğunu kanıtlıyor. Ayrıca, mağazalarımızda sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

İnceleme

DOMESTOS tarafından üretilen Deterjan kategorisindeki Domestos Sıfır Klor Orman Ferahlığı Çamaşır Suyu 675 ml Deterjan, satın alanların beklentilerini doyurmayı amaçlayan bir üründür.

Satın Al

Satın alma işlemi için de DOMESTOS satıcıları üzerinden kolayca verebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat tercihlerini görüntüleyebilir, ayrıntılı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Ek olarak, Domestos Sıfır Klor Orman Ferahlığı Çamaşır Suyu 675 ml Deterjan ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de listeleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş edebileceğinize yönelik sorularınızda da size destek olmak için, Deterjan kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile alakalı bilgiler veriyoruz. En kısa sürede teslimat olanakları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti süreleri gibi konularda da geniş çaplı bilgiye erişebilirsiniz.

Teknik Servis

Deterjan teknik servisleri için ürünün web sitesine ulaşmanızı öneririz. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı Domestos Sıfır Klor Orman Ferahlığı Çamaşır Suyu 675 ml Deterjan için teknik servisten garanti süresi boyunca tamir isteğinde bulunabilirsiniz.

Domestos Sıfır Klor Orman Ferahlığı Çamaşır Suyu 675 ml Deterjan Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden yapılmış özellikler yer alıyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Domestos Sıfır Klor Orman Ferahlığı Çamaşır Suyu 675 ml Deterjan ile istedikleri işi zorlanmadan yapabilirler.Domestos Sıfır Klor Orman Ferahlığı Çamaşır Suyu 675 ml Deterjan videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.