FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Mikrodalga > Dominox > Dominox DMW 20 G WH (900W) Beyaz Mikrodalga Fırın Fiyatı Dominox DMW 20 G WH (900W) Beyaz Mikrodalga Fırın

Dominox DMW 20 G WH (900W) Beyaz Mikrodalga Fırın Fiyatı

Yapılan 26491 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.6/5

PUAN
92/100

Dominox DMW 20 G WH (900W) Beyaz Mikrodalga Fırın fiyatı ve özellikleri konusunda bilgi edinebileceğiniz incelememizde ayrıca ürünü deneyimleyenler tarafından değerlendirilen Dominox DMW 20 G WH (900W) Beyaz Mikrodalga Fırın yorumları da yer almaktadır. Dominox DMW 20 G WH (900W) Beyaz Mikrodalga Fırın satın almayı arzu edenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş gerçekleştirilmeden teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı bilgilerini yardımı ile Dominox DMW 20 G WH (900W) Beyaz Mikrodalga Fırın nereden alabilirim diye soran müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi ekleyebilir diğer alıcılara deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Ankastre

Hacim

20 lt

Mikrodalga Güç

900 watt

Zamanlayıcı

Genişlik

595 mm

Dominox DMW 20 G WH (900W) Beyaz Mikrodalga Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Ankastre
Hacim
20 lt
Mikrodalga Güç
900 watt
Kontrol
Mekanik
Zamanlayıcı
Var
Çocuk Kilidi
Var
Diğer Özellikler
Buz Çözme Fonksiyonu

TASARIM

Renk Seçenekleri
Beyaz
Yükseklik
388 mm
Genişlik
595 mm
Derinlik
343 mm

Dominox DMW 20 G WH (900W) Beyaz Mikrodalga Fırın Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Dominox DMW 20 G WH (900W) Beyaz Mikrodalga Fırın

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Ankastre olarak duyurulmuştur.

Hacim özelliği nedir?

Hacim özelliği 20 lt olarak duyurulmuştur.

Mikrodalga Güç özelliği nedir?

Mikrodalga Güç özelliği 900 watt olarak duyurulmuştur.

Kontrol özelliği nedir?

Kontrol özelliği Mekanik olarak duyurulmuştur.

Zamanlayıcı özelliği var mı?

Üründe Zamanlayıcı özelliği Var

Çocuk Kilidi özelliği var mı?

Üründe Çocuk Kilidi özelliği Var

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Buz Çözme Fonksiyonu olarak duyurulmuştur.

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Beyaz olarak duyurulmuştur.

Yükseklik özelliği nedir?

Yükseklik özelliği 388 mm olarak duyurulmuştur.

Genişlik özelliği nedir?

Genişlik özelliği 595 mm olarak duyurulmuştur.

Derinlik özelliği nedir?

Derinlik özelliği 343 mm olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Nerede Satılır?

Nereden satın alabileceğinize ilişkin sorularınızda da size yardımcı olmak için, Mikrodalga kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler iletiyoruz. En kısa sürede teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti kapsamı gibi konularda da geniş çaplı bilgiye erişebilirsiniz.

Dominox DMW 20 G WH (900W) Beyaz Mikrodalga Fırın Fiyatı

Dominox DMW 20 G WH (900W) Beyaz Mikrodalga Fırın fiyatı hususunda ise fiyat-performans oranı yüksek bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Bunun yanında, sanal mağazamızda ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

İnceleme

DOMINOX tarafından üretilen Mikrodalga kategorisindeki Dominox DMW 20 G WH (900W) Beyaz Mikrodalga Fırın, ilgilenenlerin ihtiyaçlarını tatmin etmeyi gaye edinen bir üründür.

Dominox DMW 20 G WH (900W) Beyaz Mikrodalga Fırın Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden yapılmış özellikler içeriyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de üst seviyede gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Dominox DMW 20 G WH (900W) Beyaz Mikrodalga Fırın ile hedefledikleri işi basitçe yapabilirler.

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de DOMINOX web sitesi üzerinden sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat tercihlerini görüntüleyebilir, iyi incelenmiş incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, Dominox DMW 20 G WH (900W) Beyaz Mikrodalga Fırın ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de listeleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Teknik Servis

Mikrodalga teknik servisleri için ürünün web sitesine ulaşmanızı hatırlatırız. Eğer ürünü internet üzerinden aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız vardır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı Dominox DMW 20 G WH (900W) Beyaz Mikrodalga Fırın için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir arzusunda bulunabilirsiniz.Dominox DMW 20 G WH (900W) Beyaz Mikrodalga Fırın videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.