FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Ducray > Ducray Anaphase 400 ml Şampuan Fiyatı Ducray Anaphase 400 ml Şampuan

Ducray Anaphase 400 ml Şampuan Fiyatı

Yapılan 25793 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.7/5

PUAN
94/100

Ducray Anaphase 400 ml Şampuan fiyatı ve özellikleri hususunda bilgi elde edebileceğiniz sitemizde aynı zamanda ürünü kullananlar tarafından değerlendirilen Ducray Anaphase 400 ml Şampuan yorumları da yayınlanmaktadır. Ducray Anaphase 400 ml Şampuan satın almayı isteyenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş verilmeden teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı şartlarını yardımı ile Ducray Anaphase 400 ml Şampuan nereden alabilirim diye merak eden alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi gönderebilir diğer ziyaretçilerimize tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Şampuan

Kullanıcı Tipi

Unisex

Saç Tipi

Dökülen Saç

Ağırlık

400 ml

Ducray Anaphase 400 ml Şampuan Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Ducray Anaphase Şampuan, 400 ml

Ducray Anaphase Şampuan, saçınıza doyurucu ve doğal bir bakım sağlar. Düzenli kullanım ile zarar görmüş saçlarınızı güçlendirip canlandırır, besleyerek parlaklık ve sağlıklı saçlar için mükemmel sonuçlar verir. PH dengesi sağlayıcı formülü sayesinde tahriş olmuş cilt üzerindeki zonlarda rahatlık sağlar. Üstelik Yazılı gücüne sahip oksidanları %400 oranında engeller ve saç köklerinin tutunmasını arttırarak çoğalmasını sağlar.

Çok Özel Faydaları:
  • Saç çizgilerinin onarımını sağlar
  • Besleyici maddeler saçı canlandırarak parlaklık kazandırır
  • Son kullanım sonucunda saça sıkılık ve kolay taranma sağlar
  • Saç köklerinin tutunmasını artırır, çoğaltır
  • PH dengesi sağlama ve oksidan direncinin %400 artırılması ile tahriş olmuş cilt üzerindeki zonlara rahatlık sağlar.

Ducray Anaphase Şampuan'ı kullanarak, saçınızı doyurucu ve doğal bakımla güçlendirip, canlandırarak parlaklık kazandırın. Saç derinliği arttırıp, saç köklerinin çoğalmasını sağlayarak, saçınızı güzel görünüm ve sağlıklılık kazandırarak hayatınızı güzelleştirmek için hemen satın alın.Ducray Anaphase 400 ml Şampuan videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.