FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Pil > Duracell > Duracell DL/CR 2016 Düğme Pil Fiyatı Duracell DL/CR 2016 Düğme Pil

Duracell DL/CR 2016 Düğme Pil Fiyatı

Yapılan 24902 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.6/5

PUAN
92/100

Duracell DL/CR 2016 Düğme Pil fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi edinebileceğiniz sayfamızda bir de ürünü deneyimleyenler tarafından gönderilen Duracell DL/CR 2016 Düğme Pil yorumları da yayınlanmaktadır. Duracell DL/CR 2016 Düğme Pil satın almayı talep edenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş verilmeden teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı bilgilerini vasıtasıyla Duracell DL/CR 2016 Düğme Pil nereden alabilirim diye soran müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi gönderebilir diğer tüketicilere rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Pil Tipi

Düğme

Voltaj

3 V

Materyal

Lityum

Şarj Edilebilme

Ebat Kodu

2016

IEC Sınıfı

CR2016

Raf Ömrü

10 yıl

Çap

20 mm

Duracell DL/CR 2016 Düğme Pil Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Pil Tipi
Düğme
Kullanım Alanları
Akıllı Ev Sistemleri
Giyilebilir Eşyalar
Mini Kumanda
Spor Cihazları
Terazi
Tıbbi Cihazlar
Materyal
Lityum
Raf Ömrü
10 yıl
Şarj Edilebilme
Yok
Diğer Özellikler
Yutma Önleyici Tat

TEKNİK ÖZELLİKLER

Voltaj
3 V
IEC Sınıfı
CR2016

TASARIM

Ebat Kodu
2016
Çap
20 mm
Yükseklik
1.6 mm

Duracell DL/CR 2016 Düğme Pil Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Duracell DL/CR 2016 Düğme Pil

Pil Tipi özelliği nedir?

Pil Tipi özelliği Düğme olarak duyurulmuştur.

Kullanım Alanları özelliği nedir?

Kullanım Alanları özelliği Akıllı Ev Sistemleri Giyilebilir Eşyalar Mini Kumanda Spor Cihazları Terazi Tıbbi Cihazlar olarak duyurulmuştur.

Materyal özelliği nedir?

Materyal özelliği Lityum olarak duyurulmuştur.

Raf Ömrü özelliği nedir?

Raf Ömrü özelliği 10 yıl olarak duyurulmuştur.

Şarj Edilebilme özelliği var mı?

Üründe Şarj Edilebilme özelliği Yok

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Yutma Önleyici Tat olarak duyurulmuştur.

Voltaj özelliği nedir?

Voltaj özelliği 3 V olarak duyurulmuştur.

IEC Sınıfı özelliği nedir?

IEC Sınıfı özelliği CR2016 olarak duyurulmuştur.

Ebat Kodu özelliği nedir?

Ebat Kodu özelliği 2016 olarak duyurulmuştur.

Çap özelliği nedir?

Çap özelliği 20 mm olarak duyurulmuştur.

Yükseklik özelliği nedir?

Yükseklik özelliği 1.6 mm olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Teknik Servis

Pil teknik servisleri için ürünün web sitesine ulaşmanızı rica ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm siparişler için geçerli değildir. Arızalı Duracell DL/CR 2016 Düğme Pil için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir arzusunda bulunabilirsiniz.

Duracell DL/CR 2016 Düğme Pil Fiyatı

Duracell DL/CR 2016 Düğme Pil fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı avantajlı bir üründür. Ekonomik bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir kullanım sunarak ücretinin karşılıyor. Ayrıca, sayfamızda ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Duracell DL/CR 2016 Düğme Pil Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden yapılmış özellikler içeriyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de oldukça gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Duracell DL/CR 2016 Düğme Pil ile diledikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş verebileceğinize konusunda sorularınızda da size destek olmak için, Pil kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler açıklıyoruz. En hızlı teslimat prosedürleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti kapsamı gibi konularda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Tedarik etme işlemi için de DURACELL mağazaları üzerinden sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, iyi incelenmiş incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına elde edebilirsiniz. Bunun yanında, Duracell DL/CR 2016 Düğme Pil ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de listeleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

İnceleme

DURACELL tarafından üretilen Pil kategorisindeki Duracell DL/CR 2016 Düğme Pil, kullanıcıların umutlarını tatmin etmeyi gaye edinen bir üründür.Duracell DL/CR 2016 Düğme Pil videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.