FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Bal > Eğriçayır > Eğriçayır Çiçek Balı Organik Sertifikalı İç Anadolu Bölgesi 300 gr Bal Fiyatı Eğriçayır Çiçek Balı Organik Sertifikalı İç Anadolu Bölgesi 300 gr Bal

Eğriçayır Çiçek Balı Organik Sertifikalı İç Anadolu Bölgesi 300 gr Bal Fiyatı

Yapılan 25293 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.9/5

PUAN
98/100

Eğriçayır Çiçek Balı Organik Sertifikalı İç Anadolu Bölgesi 300 gr Bal fiyatı ve özellikleri konusunda bilgi edinebileceğiniz sitemizde ek olarak ürünü deneyimleyenler tarafından yazılan Eğriçayır Çiçek Balı Organik Sertifikalı İç Anadolu Bölgesi 300 gr Bal yorumları da yayınlanmaktadır. Eğriçayır Çiçek Balı Organik Sertifikalı İç Anadolu Bölgesi 300 gr Bal satın almayı düşünenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı kurallarını üzerinden Eğriçayır Çiçek Balı Organik Sertifikalı İç Anadolu Bölgesi 300 gr Bal nereden alabilirim diye araştırma yapan ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi belirtebilir diğer kullanıcılara rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Süzme Bal

Bal Türü

Çiçek Balı

Üretim Bölgesi

İç Anadolu

Kovan Tipi

Geleneksel Kovan

Flora

Polifloral

Rakım

2500 m

Organik Sertifikası

Pratik Kapak

Eğriçayır Çiçek Balı Organik Sertifikalı İç Anadolu Bölgesi 300 gr Bal Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Süzme Bal
Bal Türü
Çiçek Balı
Kovan Tipi
Geleneksel Kovan
Üretim Bölgesi
İç Anadolu
Rakım
2500 m
Flora
Polifloral
Organik Sertifikası
Var
Diğer Özellikler
Ham Bal

AMBALAJ & TASARIM

Pratik Kapak
Yok
Ambalaj Türü
Cam
Ambalaj Şekli
Kavanoz
Ağırlık
300 gr

Eğriçayır Çiçek Balı Organik Sertifikalı İç Anadolu Bölgesi 300 gr Bal Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Eğriçayır Çiçek Balı Organik Sertifikalı İç Anadolu Bölgesi 300 gr Bal

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Süzme Bal olarak duyurulmuştur.

Bal Türü özelliği nedir?

Bal Türü özelliği Çiçek Balı olarak duyurulmuştur.

Kovan Tipi özelliği nedir?

Kovan Tipi özelliği Geleneksel Kovan olarak duyurulmuştur.

Üretim Bölgesi özelliği nedir?

Üretim Bölgesi özelliği İç Anadolu olarak duyurulmuştur.

Rakım özelliği nedir?

Rakım özelliği 2500 m olarak duyurulmuştur.

Flora özelliği nedir?

Flora özelliği Polifloral olarak duyurulmuştur.

Organik Sertifikası özelliği var mı?

Üründe Organik Sertifikası özelliği Var

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Ham Bal olarak duyurulmuştur.

Pratik Kapak özelliği var mı?

Üründe Pratik Kapak özelliği Yok

Ambalaj Türü özelliği nedir?

Ambalaj Türü özelliği Cam olarak duyurulmuştur.

Ambalaj Şekli özelliği nedir?

Ambalaj Şekli özelliği Kavanoz olarak duyurulmuştur.

Ağırlık özelliği nedir?

Ağırlık özelliği 300 gr olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de EĞRIÇAYIR sayfası üzerinden sorunsuzca oluşturabilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, detaylı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına elde edebilirsiniz. Ayrıca, Eğriçayır Çiçek Balı Organik Sertifikalı İç Anadolu Bölgesi 300 gr Bal ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Teknik Servis

Bal teknik servisleri için ürünün web sitesine ulaşmanızı rica ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden edindiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı Eğriçayır Çiçek Balı Organik Sertifikalı İç Anadolu Bölgesi 300 gr Bal için teknik servisten garanti süresi bitmedikçe tamir arzusunda bulunabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize dair sorularınızda da size destek vermek için, Bal kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile alakalı bilgiler sağlıyoruz. En çabuk teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Eğriçayır Çiçek Balı Organik Sertifikalı İç Anadolu Bölgesi 300 gr Bal Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden yapılmış özellikler bulunuyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de oldukça gelişmiş durumda. Kullananlar, Eğriçayır Çiçek Balı Organik Sertifikalı İç Anadolu Bölgesi 300 gr Bal ile diledikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

İnceleme

EĞRIÇAYIR tarafından üretilen Bal kategorisindeki Eğriçayır Çiçek Balı Organik Sertifikalı İç Anadolu Bölgesi 300 gr Bal, tüketicilerin beklentilerini karşılamayı hedefleyen bir üründür.

Eğriçayır Çiçek Balı Organik Sertifikalı İç Anadolu Bölgesi 300 gr Bal Fiyatı

Eğriçayır Çiçek Balı Organik Sertifikalı İç Anadolu Bölgesi 300 gr Bal fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Bütçe dostu bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir deneyim sunarak ücretinin hakkını veriyor. Bunun yanında, web sitemizde ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.Eğriçayır Çiçek Balı Organik Sertifikalı İç Anadolu Bölgesi 300 gr Bal videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.