FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Elidor > Elidor Güçlü ve Parlak 550 ml 550 ml 2'si 1 Arada Fiyatı Elidor Güçlü ve Parlak 550 ml 550 ml 2'si 1 Arada

Elidor Güçlü ve Parlak 550 ml 550 ml 2'si 1 Arada Fiyatı

Yapılan 23094 kullanıcı değerlendirmesine göre

3.9/5

PUAN
78/100

Elidor Güçlü ve Parlak 550 ml 550 ml 2'si 1 Arada fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi edinebileceğiniz incelememizde aynı zamanda ürünü deneyimleyenler tarafından yazılan Elidor Güçlü ve Parlak 550 ml 550 ml 2'si 1 Arada yorumları da bulunmaktadır. Elidor Güçlü ve Parlak 550 ml 550 ml 2'si 1 Arada satın almayı düşünenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş yapılmadan teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı bilgilerini üzerinden Elidor Güçlü ve Parlak 550 ml 550 ml 2'si 1 Arada nereden alabilirim diye ilgilenen tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi gönderebilir diğer alıcılara fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

2'si 1 Arada

Kullanıcı Tipi

Unisex

Saç Tipi

Tüm Saç Tipleri

Ağırlık

550 ml

Elidor Güçlü ve Parlak 550 ml 550 ml 2'si 1 Arada Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Elidor Güçlü ve Parlak 550 ml: Saçlarınız İçin Güçlü Ve Parıltılı Formül

Elidor Güçlü ve Parlak 550 ml, tüm ihtiyaçlarınız için size güç katan ve parlak bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olan benzersiz bir üründür. Saçınızın sağlıklı parlaması için mükemmel formülüyle üretilmiştir.

Güçlü Ve Parlak Saçlar İçin Harikulade Formül

Elidor Güçlü ve Parlak 550 ml, saçlarınızın daha sağlam bir tutuşa sahip olmasını ve sağlıklı bir şekilde parlamasını sağlayan harikulade bir formüle sahiptir. İçeriğindeki özel bileşenler, saçlarınızın doğal ışıltısını artırarak daha parlak ve canlı görünmesini sağlar.

Kolay Uygulama Ve Kullanım

Bu şampuan, hızlı kavrama özelliği sayesinde kolay uygulama ve muhteşem bir sonuç elde etmenizi sağlar. Saçlarınıza derinlemesine nüfuz ederek, güçlü ve kalıcı bir tutuş sağlar ve parlaklık kazandırır.

Her Şeyi Sağlayan Üstün Bir Ürün

Elidor Güçlü ve Parlak 550 ml, ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. Özgüveninizi arttırmak, saçlarınızı sağlıklı ve parlak tutmak veya sıradan günlük görünümleri elde etmek için bu üstün ürünü kullanabilirsiniz. Soğuk ve sıcak günlerde saçlarınızda aradığınız her şeye sahip olmak için deneyin.Elidor Güçlü ve Parlak 550 ml 550 ml 2'si 1 Arada videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.