FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Elidor > Elidor Güçlü ve Parlak 600 ml Şampuan Fiyatı Elidor Güçlü ve Parlak 600 ml Şampuan

Elidor Güçlü ve Parlak 600 ml Şampuan Fiyatı

Yapılan 23897 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.8/5

PUAN
96/100

Elidor Güçlü ve Parlak 600 ml Şampuan fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi elde edebileceğiniz incelememizde bir de ürünü deneyimleyenler tarafından yazılan Elidor Güçlü ve Parlak 600 ml Şampuan yorumları da bulunmaktadır. Elidor Güçlü ve Parlak 600 ml Şampuan satın almayı düşünenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş yapılmadan teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı şartlarını üzerinden Elidor Güçlü ve Parlak 600 ml Şampuan nereden alabilirim diye soran tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi yazabilir diğer ziyaretçilerimize rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Şampuan

Kullanıcı Tipi

Unisex

Saç Tipi

Tüm Saç Tipleri

Elidor Güçlü ve Parlak 600 ml Şampuan Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Elidor Güçlü ve Parlak 600ml Şampuan:

Elidor Güçlü ve Parlak 600ml Şampuan parlak ve güçlü saçlar için ideal bir seçimdir. Bu şampuan, stresli ve hava koşullarından olumsuz etkilenen saçlar için koruma sağlar. Saçlarınıza sağlam bir temel oluşturarak tamamen güçlü ve parlak görünüme kavuşturur. Güçlü ve Parlak 600ml Şampuan;
 • Saçları zorlu hava koşullarından korur.
 • Saça esneklik ve güçlülük katar.
 • Saçlarınızın gücünü arttırarak parlak görünüm kazanmasını sağlar.
 • Saçların içi ve dışından besleyerek besleyerek yumuşak ve parlak görünüm kazandırır.
 • Elidor Güçlü ve Parlak 600ml Şampuan saçlarınızın gücünü artırmanıza yardımcı olur. Saçlarınıza daha canlı ve parlak bir görünüm kazandırmak için ideal üründür. Bu şampuan yüksek kalite içeriği sayesinde her tür saç kalıplarına uygun bir üründür. Saçları zorlu hava koşullarına ve stresli durumlara karşı korur. Saçlarınıza parlak görünüm kazandırır ve saçlarınıza esneklik kazandırır. En güçlü parlak saçlar için ideal bir seçenektir.

  Elidor Güçlü ve Parlak 600 ml Şampuan videoları, resimleri, alışveriş

  logo

  logo

  Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
  Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.