FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Eyüp Sabri Tuncer > Eyüp Sabri Tuncer Perfume Jewels Blue Moon 750 ml Vücut Şampuanı Fiyatı Eyüp Sabri Tuncer Perfume Jewels Blue Moon 750 ml Vücut Şampuanı

Eyüp Sabri Tuncer Perfume Jewels Blue Moon 750 ml Vücut Şampuanı Fiyatı

Yapılan 26800 kullanıcı değerlendirmesine göre

3.9/5

PUAN
78/100

Eyüp Sabri Tuncer Perfume Jewels Blue Moon 750 ml Vücut Şampuanı fiyatı ve özellikleri konusunda bilgi alabileceğiniz incelememizde ek olarak ürünü deneyimleyenler tarafından gönderilen Eyüp Sabri Tuncer Perfume Jewels Blue Moon 750 ml Vücut Şampuanı yorumları da yer almaktadır. Eyüp Sabri Tuncer Perfume Jewels Blue Moon 750 ml Vücut Şampuanı satın almayı arzu edenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş verilmeden teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı bilgilerini aracılığı ile Eyüp Sabri Tuncer Perfume Jewels Blue Moon 750 ml Vücut Şampuanı nereden alabilirim diye ilgilenen ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi gönderebilir diğer kullanıcılara deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Vücut Şampuanı

Kullanıcı Tipi

Unisex

Ağırlık

750 ml

Eyüp Sabri Tuncer Perfume Jewels Blue Moon 750 ml Vücut Şampuanı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Vücut Şampuanı
Kullanıcı Tipi
Unisex
Temel Ürün Etkisi
Yumuşaklık Hissi
Ağırlık
750 ml

YAPISAL ÖZELLİKLER

Aroma/Koku/Özüt
Armut
Bergamot
Mandalina
İçerik Bilgileri
Gluten İçermez
Paraben İçermez
Diğer Özellikler
Hayvansal Yağ İçermez

Eyüp Sabri Tuncer Perfume Jewels Blue Moon 750 ml Vücut Şampuanı Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Eyüp Sabri Tuncer Perfume Jewels Blue Moon 750 ml Vücut Şampuanı

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Vücut Şampuanı olarak duyurulmuştur.

Kullanıcı Tipi özelliği nedir?

Kullanıcı Tipi özelliği Unisex olarak duyurulmuştur.

Temel Ürün Etkisi özelliği nedir?

Temel Ürün Etkisi özelliği Yumuşaklık Hissi olarak duyurulmuştur.

Ağırlık özelliği nedir?

Ağırlık özelliği 750 ml olarak duyurulmuştur.

Aroma/Koku/Özüt özelliği nedir?

Aroma/Koku/Özüt özelliği Armut Bergamot Mandalina olarak duyurulmuştur.

İçerik Bilgileri özelliği nedir?

İçerik Bilgileri özelliği Gluten İçermez Paraben İçermez olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Hayvansal Yağ İçermez olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Eyüp Sabri Tuncer Perfume Jewels Blue Moon Vücut Şampuanı: Doğal, Yumuşak Yapısıyla Sizi Doyuracak!

Eyüp Sabri Tuncer Perfume Jewels Blue Moon vücut şampuanı, vücuda 30 yılı aşkın süredir doğal formüller sunuyor. 750 ml'lik bu muhteşem formül, yumuşaklaştırıcı ve rahatlatıcı etkileri, ciltten emilen etkileri ile müşterileri her zaman memnun ediyor. Blue Moon, vücut temizliği ve cildi yumuşatma özelliğiyle dikkat çekiyor. Derin temizleme özelliği ile cildin derin tabakalarına nüfuz eder. Doğal ekstraktların üstün bir kombinasyonuyla cildi çekici kokularla kuşatır, bu da cildi tazeler.
 • Rahatlatıcı ve Yumuşatıcı: Mükemmel kokuları ile Eyüp Sabri Tuncer Perfume Jewels Blue Moon vücut temizleyicisi kuru cildi besler ve rahatlatır. Yumuşak ve ıslak bir temizlik sağlayabilir, arka kalan nazik bir koku bırakır.
 • Derin Temizlik: Blue Moon vücut şampuanı ile cildinizdeki çeşitli toksinlerin derin tabakalarının üstesinden gelebilirsiniz. Cildinizu temiz ve canlı kılar ve dermatolojik olarak test edilmiş doğal bileşenleri ile cildinizi derinlemesine temizler.
 • Sağlıklı Cilt: Vücut şampuanının besleyici karışımıyla, cildin sağlığını arttırmaya yardımcı olacak olan nemi ve hacmi korur. Cildiniz nazik, pürüzsüz ve ışıltılı hale gelecek. Bununla birlikte, cildinize korumak ve kızarıklıklarını iyileştirmek için değerli içeriklerin kaynağıdır.
 • Eyüp Sabri Tuncer Perfume Jewels Blue Moon vücut şampuanının kalitesi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, beklenen sonucunuzu almak için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sizi her zaman memnun edecek şekilde en üst düzey kalitede ürünü sizlere sunmaktan büyük bir gurur duyuyoruz.

  Eyüp Sabri Tuncer Perfume Jewels Blue Moon 750 ml Vücut Şampuanı videoları, resimleri, alışveriş

  logo

  logo

  Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
  Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.