FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Farmasi > Farmasi Bubble Fruit Splash 500 ml Vücut Şampuanı Fiyatı Farmasi Bubble Fruit Splash 500 ml Vücut Şampuanı

Farmasi Bubble Fruit Splash 500 ml Vücut Şampuanı Fiyatı

Yapılan 25542 kullanıcı değerlendirmesine göre

0/5

PUAN
0/100

Farmasi Bubble Fruit Splash 500 ml Vücut Şampuanı fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi alabileceğiniz incelememizde bir de ürünü satın alanlar tarafından değerlendirilen Farmasi Bubble Fruit Splash 500 ml Vücut Şampuanı yorumları da yer almaktadır. Farmasi Bubble Fruit Splash 500 ml Vücut Şampuanı satın almayı isteyenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş verilmeden teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı şartlarını yardımı ile Farmasi Bubble Fruit Splash 500 ml Vücut Şampuanı nereden alabilirim diye soran ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi belirtebilir diğer alıcılara rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Vücut Şampuanı

Kullanıcı Tipi

Unisex

Ağırlık

500 ml

Farmasi Bubble Fruit Splash 500 ml Vücut Şampuanı Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Farmasi Bubble Fruit Splash 500 ml Vücut Şampuanı

Farmasi Bubble Fruit Splash 500 ml Vücut Şampuanı, tüm vücudunuzun temizlik ihtiyacını karşılamanıza yardımcı olacak bir üründür. Yumuşacık köpükleri sayesinde her türlü cilt tipinin temizliğine yardımcı olurken hoş tatlar verdiği de unutulmamalıdır. Cildinize sağladığı sayısız yararlarıyla beraber sizleri Farmasi Bubble Fruit Splash 500 ml Vücut Şampuanı'na davet ediyoruz.
  • Cildinize doğal B-vitamini sağlar.
  • Cildinizi daha parlak bir görünüme kavuşturur.
  • Cildin pürüzsüz görünmesini sağlar.
  • Cildinize konforlu hissettirir.
  • Cildinize nazikçe tazelik kazandırır.
Farmasi Bubble Fruit Splash 500 ml Vücut Şampuanıyla yumuşacık köpükler oluşturarak cildinizi korurken bir yandan da eğlence dolu hoş koku sizi hayran bırakacaktır. Kolay kullanımı ile her yaşa hitap eden bu şampuan sizleri ayrıcalıklı bir banyo deneyimine davet ediyor. toprak ürünleri ile zenginleştirilmiş Farmasi Bubble Fruit Splash 500 ml Vücut Şampuanı, cildinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak en ideal üründür. artık temizlik arayışlarınızda sizleri Farmasi Bubble Fruit Splash 500 ml Vücut Şampuanı beklemektedir.

Farmasi Bubble Fruit Splash 500 ml Vücut Şampuanı videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.