FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Köpek Maması > Fitmin > Fitmin Medium Performance Orta Irk 15 kg Köpek Maması Fiyatı Fitmin Medium Performance Orta Irk 15 kg Köpek Maması

Fitmin Medium Performance Orta Irk 15 kg Köpek Maması Fiyatı

Yapılan 24446 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.5/5

PUAN
90/100

Fitmin Medium Performance Orta Irk 15 kg Köpek Maması fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi edinebileceğiniz incelememizde ayrıca ürünü kullananlar tarafından yazılan Fitmin Medium Performance Orta Irk 15 kg Köpek Maması yorumları da gösterilmektedir. Fitmin Medium Performance Orta Irk 15 kg Köpek Maması satın almayı arzu edenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı şartlarını yardımı ile Fitmin Medium Performance Orta Irk 15 kg Köpek Maması nereden alabilirim diye soran müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi yazabilir diğer kullanıcılara tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Köpek Yaşı

Yetişkin

Mama Türü

Kuru

Ambalaj Türü

Standart

Mama Ağırlığı

15000 gr

Köpek Irkı

Orta Irk

Fitmin Medium Performance Orta Irk 15 kg Köpek Maması Özellikleri

GENEL BİLGİLER

Köpek Irkı
Orta Irk
Köpek Yaşı
Yetişkin
Mama Türü
Kuru
Ambalaj Türü
Standart

İÇERİK

Mama Tadı
Balık
Tavuk
Mama Ağırlığı
15000 gr

Fitmin Medium Performance Orta Irk 15 kg Köpek Maması Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Fitmin Medium Performance Orta Irk 15 kg Köpek Maması

Köpek Irkı özelliği nedir?

Köpek Irkı özelliği Orta Irk olarak duyurulmuştur.

Köpek Yaşı özelliği nedir?

Köpek Yaşı özelliği Yetişkin olarak duyurulmuştur.

Mama Türü özelliği nedir?

Mama Türü özelliği Kuru olarak duyurulmuştur.

Ambalaj Türü özelliği nedir?

Ambalaj Türü özelliği Standart olarak duyurulmuştur.

Mama Tadı özelliği nedir?

Mama Tadı özelliği Balık Tavuk olarak duyurulmuştur.

Mama Ağırlığı özelliği nedir?

Mama Ağırlığı özelliği 15000 gr olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Satın Al

Alışveriş yapma işlemi için de FITMIN sayfası üzerinden sorunsuzca gönderebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, detaylı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına elde edebilirsiniz. Bunun yanında, Fitmin Medium Performance Orta Irk 15 kg Köpek Maması ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de listeleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Fitmin Medium Performance Orta Irk 15 kg Köpek Maması Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış özellikler içeriyor. Bunların dışında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Satın alanlar, Fitmin Medium Performance Orta Irk 15 kg Köpek Maması ile arzu ettikleri işi zorlanmadan yapabilirler.

İnceleme

FITMIN tarafından üretilen Köpek Maması kategorisindeki Fitmin Medium Performance Orta Irk 15 kg Köpek Maması, satın alanların beklentilerini karşılamayı amaçlayan bir üründür.

Teknik Servis

Köpek Maması teknik servisleri için ürünün web sitesine uğramanızı hatırlatırız. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm siparişler için geçerli değildir. Arızalı Fitmin Medium Performance Orta Irk 15 kg Köpek Maması için teknik servisten garanti süresi boyunca tamir isteğinde bulunabilirsiniz.

Fitmin Medium Performance Orta Irk 15 kg Köpek Maması Fiyatı

Fitmin Medium Performance Orta Irk 15 kg Köpek Maması fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı iyi durumda bir üründür. Bütçe dostu bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir deneyim sunarak ücretinin karşılıyor. Ek olarak, sayfamızda ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş verebileceğinize dair sorularınızda da size destek olmak için, Köpek Maması kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar özelinde bilgiler açıklıyoruz. En süratli teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.Fitmin Medium Performance Orta Irk 15 kg Köpek Maması videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.