FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Kahve Makinesi > Gaggia > Gaggia RI8525 Kahve Makinesi Fiyatı Gaggia RI8525 Kahve Makinesi

Gaggia RI8525 Kahve Makinesi Fiyatı

Yapılan 27515 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.7/5

PUAN
94/100

Gaggia RI8525 Kahve Makinesi fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi alabileceğiniz sayfamızda ayrıca ürünü kullananlar tarafından gönderilen Gaggia RI8525 Kahve Makinesi yorumları da yer almaktadır. Gaggia RI8525 Kahve Makinesi satın almayı arzu edenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş gerçekleştirilmeden teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı şartlarını vasıtasıyla Gaggia RI8525 Kahve Makinesi nereden alabilirim diye ilgilenen tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi gönderebilir diğer ziyaretçilerimize rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kahve Tipi

Toz Kahve

Gaggia RI8525 Kahve Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Cihaz Tipi
Çok Amaçlı Kahve Makinesi
Basınç Gücü
15 bar
Kahve Tipi
Toz Kahve
İçecek Türleri
Espresso
Filtre Kahve
Cappuccino
Latte
Macchiato

DİĞER ÖZELLİKLER

Süt Köpürtücü
Var
Kahve Öğütücü
Yok
Su Filtre Sistemi
Var
Su Seviye Göstergesi
Var
Diğer Özellikler
Aynı Anda 2 Fincan Hazırlama
Otomatik Temizleme
Bardak Isıtıcı
Çıkarılabilir Damlama Tepsisi
Dijital Kontrol Paneli
Ölçü Kaşığı
Sıcaklık Göstergesi

TASARIM

Renk Seçenekleri
Siyah

Gaggia RI8525 Kahve Makinesi Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Gaggia RI8525 Kahve Makinesi

Cihaz Tipi özelliği nedir?

Cihaz Tipi özelliği Çok Amaçlı Kahve Makinesi olarak duyurulmuştur.

Basınç Gücü özelliği nedir?

Basınç Gücü özelliği 15 bar olarak duyurulmuştur.

Kahve Tipi özelliği nedir?

Kahve Tipi özelliği Toz Kahve olarak duyurulmuştur.

İçecek Türleri özelliği nedir?

İçecek Türleri özelliği Espresso Filtre Kahve Cappuccino Latte Macchiato olarak duyurulmuştur.

Süt Köpürtücü özelliği var mı?

Üründe Süt Köpürtücü özelliği Var

Kahve Öğütücü özelliği var mı?

Üründe Kahve Öğütücü özelliği Yok

Su Filtre Sistemi özelliği var mı?

Üründe Su Filtre Sistemi özelliği Var

Su Seviye Göstergesi özelliği var mı?

Üründe Su Seviye Göstergesi özelliği Var

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Aynı Anda 2 Fincan Hazırlama Otomatik Temizleme Bardak Isıtıcı Çıkarılabilir Damlama Tepsisi Dijital Kontrol Paneli Ölçü Kaşığı Sıcaklık Göstergesi olarak duyurulmuştur.

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Siyah olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize ilişkin sorularınızda da size destek vermek için, Kahve Makinesi kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler açıklıyoruz. En kısa sürede teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Teknik Servis

Kahve Makinesi teknik servisleri için ürünün web sitesine gitmenizi tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı Gaggia RI8525 Kahve Makinesi için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir başvurusunda bulunabilirsiniz.

Gaggia RI8525 Kahve Makinesi Fiyatı

Gaggia RI8525 Kahve Makinesi fiyatı incelendiğinde ise fiyat-performans oranı yüksek bir üründür. Bütçe dostu bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir deneyim sunarak ücretinin karşılıyor. Diğer yandan, mağazalarımızda düzenli olarak güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

İnceleme

GAGGIA tarafından üretilen Kahve Makinesi kategorisindeki Gaggia RI8525 Kahve Makinesi, kullanıcıların umutlarını tatmin etmeyi hedefleyen bir üründür.

Satın Al

Alışveriş yapma işlemi için de GAGGIA satıcıları üzerinden sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, ayrıntılı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına elde edebilirsiniz. Bunun yanında, Gaggia RI8525 Kahve Makinesi ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de görüntüleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Gaggia RI8525 Kahve Makinesi Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden yapılmış özellikler bulunuyor. Bunların dışında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Satın alanlar, Gaggia RI8525 Kahve Makinesi ile diledikleri işi basitçe yapabilirler.Gaggia RI8525 Kahve Makinesi videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.