FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Kahve > Globica > Globica Colombia V60 Filtre Kahve 250 gr Kahve Fiyatı Globica Colombia V60 Filtre Kahve 250 gr Kahve

Globica Colombia V60 Filtre Kahve 250 gr Kahve Fiyatı

Yapılan 25029 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.5/5

PUAN
90/100

Globica Colombia V60 Filtre Kahve 250 gr Kahve fiyatı ve özellikleri hususunda bilgi edinebileceğiniz incelememizde aynı zamanda ürünü tecrübe edenler tarafından belirtilen Globica Colombia V60 Filtre Kahve 250 gr Kahve yorumları da yer almaktadır. Globica Colombia V60 Filtre Kahve 250 gr Kahve satın almayı isteyenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş verilmeden teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı detaylarını vasıtasıyla Globica Colombia V60 Filtre Kahve 250 gr Kahve nereden alabilirim diye soran müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu belirtebilir diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kahve Tipi

Filtre Kahve

Demleme Yöntemi

V60

Çekirdek Türü

Arabica

Ağırlık

250 gr

Menşei

Kolombiya

Kafein

Ambalaj Tipi

Doypack

Ambalaj İç Yüzeyi

Alüminyum/Metal

Globica Colombia V60 Filtre Kahve 250 gr Kahve Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Toz Kahve
Kahve Tipi
Filtre Kahve
Demleme Yöntemi
V60
Çekirdek Türü
Arabica
Menşei
Kolombiya
Ambalaj Tipi
Doypack
Ambalaj İç Yüzeyi
Alüminyum/Metal
Ağırlık
250 gr
Diğer Özellikler
1520-1620 Rakım

DUYUSAL ÖZELLİKLER

Kafein
Var
Gövde
Orta
Tadım Notları
Karamel
Meyvemsi
Tatlı

Globica Colombia V60 Filtre Kahve 250 gr Kahve Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Globica Colombia V60 Filtre Kahve 250 gr Kahve

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Toz Kahve olarak duyurulmuştur.

Kahve Tipi özelliği nedir?

Kahve Tipi özelliği Filtre Kahve olarak duyurulmuştur.

Demleme Yöntemi özelliği nedir?

Demleme Yöntemi özelliği V60 olarak duyurulmuştur.

Çekirdek Türü özelliği nedir?

Çekirdek Türü özelliği Arabica olarak duyurulmuştur.

Menşei özelliği nedir?

Menşei özelliği Kolombiya olarak duyurulmuştur.

Ambalaj Tipi özelliği nedir?

Ambalaj Tipi özelliği Doypack olarak duyurulmuştur.

Ambalaj İç Yüzeyi özelliği nedir?

Ambalaj İç Yüzeyi özelliği Alüminyum/Metal olarak duyurulmuştur.

Ağırlık özelliği nedir?

Ağırlık özelliği 250 gr olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği 1520-1620 Rakım olarak duyurulmuştur.

Kafein özelliği var mı?

Üründe Kafein özelliği Var

Gövde özelliği nedir?

Gövde özelliği Orta olarak duyurulmuştur.

Tadım Notları özelliği nedir?

Tadım Notları özelliği Karamel Meyvemsi Tatlı olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Nerede Satılır?

Nereden satın alabileceğinize konusunda sorularınızda da size yardım iletmek için, Kahve kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler iletiyoruz. En süratli teslimat süreçleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de GLOBICA web sitesi üzerinden kolayca verebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak, Globica Colombia V60 Filtre Kahve 250 gr Kahve ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de görüntüleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Teknik Servis

Kahve teknik servisleri için ürünün web sitesine gitmenizi rica ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı Globica Colombia V60 Filtre Kahve 250 gr Kahve için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir arzusunda bulunabilirsiniz.

Globica Colombia V60 Filtre Kahve 250 gr Kahve Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden yapılmış özellikler bulunuyor. Bunların dışında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de oldukça gelişmiş durumda. Kullananlar, Globica Colombia V60 Filtre Kahve 250 gr Kahve ile istedikleri işi basitçe yapabilirler.

İnceleme

GLOBICA tarafından üretilen Kahve kategorisindeki Globica Colombia V60 Filtre Kahve 250 gr Kahve, ilgilenenlerin beklentilerini gidermeyi gaye edinen bir üründür.

Globica Colombia V60 Filtre Kahve 250 gr Kahve Fiyatı

Globica Colombia V60 Filtre Kahve 250 gr Kahve fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı iyi durumda bir üründür. Uygun bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir deneyim sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Bunun yanında, sanal mağazamızda sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.Globica Colombia V60 Filtre Kahve 250 gr Kahve videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.