FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Kedi Kumu > Goldlife > Goldlife Portakal Kokulu Topaklanan 10 lt Kedi Kumu Fiyatı Goldlife Portakal Kokulu Topaklanan 10 lt Kedi Kumu

Goldlife Portakal Kokulu Topaklanan 10 lt Kedi Kumu Fiyatı

Yapılan 26447 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.4/5

PUAN
88/100

Goldlife Portakal Kokulu Topaklanan 10 lt Kedi Kumu fiyatı ve özellikleri hususunda bilgi elde edebileceğiniz makalemizde aynı zamanda ürünü deneyimleyenler tarafından yazılan Goldlife Portakal Kokulu Topaklanan 10 lt Kedi Kumu yorumları da yer almaktadır. Goldlife Portakal Kokulu Topaklanan 10 lt Kedi Kumu satın almayı isteyenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş gerçekleştirilmeden teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı kurallarını vasıtasıyla Goldlife Portakal Kokulu Topaklanan 10 lt Kedi Kumu nereden alabilirim diye ilgilenen ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu yazabilir diğer alıcılara fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Koku

Portakal

Hacim

10 lt

Topaklanma

Tane Yapısı

İnce Taneli

Renk

Beyaz

Goldlife Portakal Kokulu Topaklanan 10 lt Kedi Kumu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Koku
Portakal
Renk
Beyaz

YAPISAL ÖZELLİKLER

Tane Yapısı
İnce Taneli
Topaklanma
Var
Hacim
10 lt

Goldlife Portakal Kokulu Topaklanan 10 lt Kedi Kumu Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Goldlife Portakal Kokulu Topaklanan 10 lt Kedi Kumu

Koku özelliği nedir?

Koku özelliği Portakal olarak duyurulmuştur.

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Beyaz olarak duyurulmuştur.

Tane Yapısı özelliği nedir?

Tane Yapısı özelliği İnce Taneli olarak duyurulmuştur.

Topaklanma özelliği var mı?

Üründe Topaklanma özelliği Var

Hacim özelliği nedir?

Hacim özelliği 10 lt olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Satın Al

Alışveriş yapma işlemi için de GOLDLIFE web sitesi üzerinden basitçe gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat olanaklarını görüntüleyebilir, ayrıntılı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Diğer yandan, Goldlife Portakal Kokulu Topaklanan 10 lt Kedi Kumu ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de görüntüleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Teknik Servis

Kedi Kumu teknik servisleri için ürünün web sitesine ulaşmanızı öneririz. Eğer ürünü internet üzerinden edindiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı Goldlife Portakal Kokulu Topaklanan 10 lt Kedi Kumu için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir talebinde bulunabilirsiniz.

Goldlife Portakal Kokulu Topaklanan 10 lt Kedi Kumu Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden yapılmış özellikler sunuyor. Bunların yanında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Kullananlar, Goldlife Portakal Kokulu Topaklanan 10 lt Kedi Kumu ile diledikleri işi zorlanmadan yapabilirler.

İnceleme

GOLDLIFE tarafından üretilen Kedi Kumu kategorisindeki Goldlife Portakal Kokulu Topaklanan 10 lt Kedi Kumu, tüketicilerin beklentilerini doyurmayı maksat edinen bir üründür.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş verebileceğinize yönelik sorularınızda da size yardımcı olmak için, Kedi Kumu kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile alakalı bilgiler sağlıyoruz. En hızlı teslimat süreçleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

Goldlife Portakal Kokulu Topaklanan 10 lt Kedi Kumu Fiyatı

Goldlife Portakal Kokulu Topaklanan 10 lt Kedi Kumu fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı avantajlı bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla edinebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin karşılıyor. Ek olarak, sanal mağazamızda sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.Goldlife Portakal Kokulu Topaklanan 10 lt Kedi Kumu videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.